Zobrazit vše ve dne 26. 5. 2022

Pátý Indiana Jones na první oficiální fotografii

Doktor Jones se vrací v režii Jamese Mangolda a nyní se zdá, že se po několika odkladech filmu opravdu dočkáme v létě příštího roku. Zatím tu máme první oficiální fotografii.

Seriálový Andor ze světa Star Wars se připomíná prvním teaserem

Další série z univerza Star Wars, kterou uvidíme na Disney+, se poodhaluje díky první upoutávce. Tentokrát přichází na řadu Cassian Andor z filmu Rogue One: Star Wars Story.

Na tohoto Medvídka Pú s dětmi do kina raději nechoďte

Medvídek Pú s hororovým kabátkem? Proč ne! Přesně to nás čeká v nadcházejícím hororu Winnie the Pooh: Blood and Honey, ve kterém se slavný dětský hrdina rozhodne vraždit do roztrhání těla. Doslova.

Inspirace pro Cyberpunk v novém českém kabátku

Nakladatelství Argo ve středu vydalo nové české vydání románu Hardware, vrcholného díla kyberpunkového žánru. Ten mimo jiné sloužil jako inspirace pro stolní RPG Cyberpunk a videohru Cyberpunk 2077.

Snímek o Madame Web se zaměří na původ mocné marvelovské telepatky

Sony nám příští rok nadělí novou kapitolu ze svého marvelovského univerza, ve které se nám představí mocná Madame Web. A jak se zdá, ve snímku budeme svědky toho, jak se z ní stala schopná telepatka.

Dvoudenní akce HlídCon 2022 je vyloženě povinnou událostí pro všechny milovníky Dračí hlídky

Dračí hlídka si během těch pár let své existence vybudovala velkou fanouškovskou základnu. Její tvůrci se proto rozhodli, že uspořádají první sraz všech jejích fanoušků, který se uskuteční již brzy.

Třetí série Zaklínače patrně našla svou ,,falešnou“ Ciri

Ve třetí sérii netflixového Zaklínače uvidíme novou postavu jménem Teryn, která bude patrně „falešnou“ Ciri z knižních předloh. Zatím však není jasné, nakolik velkou roli bude v celém příběh hrát.

Idris Elba svede v thrilleru Bestie napínavý souboj s ďábelským lvem

Studio Universal nám brzy nadělí thriller Bestie, ve kterém bude Idris Elba zápasit s hodně nebezpečným lvem. Zároveň ale bude muset ochránit své dvě dcery, které se kvůli němu dostanou do nebezpečí.

Speed Racer se vrátí v podobě hraného seriálu. Dohlížet na něj bude J. J. Abrams

Pokud se vám líbil hraný film Speed Racer od tvůrců Matrixu, tak následující zpráva by vás mohla nadchnout. J. J. Abrams připravuje zbrusu novou seriálovou adaptaci, která vzniká pod dohledem Applu.

Které mangy zamíří na pulty českých obchodů v roce 2022?

V rámci Animefestu 2022 mělo přednášku CREW, největší české nakladatelství překládající japonskou mangu. V ní byly představeny nové tituly, které mají začít vycházet již v průběhu tohoto roku.