Zobrazit vše ve dne 26. 9. 2021

Doktor Octopus zpátky na scéně. Co si o jeho návratu myslí režisér starých Spider-Manů?

Charismatický zloduch Doktor Octopus se objeví v nadcházejícím snímku o Spider-Manovi. Ano. Přesně ten samý Doktor Octopus, kterého známe z filmu Sama Raimiho. Co si o tom ale zmíněný režisér myslí?

Komiks ze světa World of Warcraft je velmi zdařilou záležitostí

Po dlouhých letech a bojů s Blizzardem konečně i u nás mají vydavatelé možnost představovat nám knižní a komiksová díla spojená s touto videoherní značkou. Jak dopadl komiks o Worgenech?

SIMP - toxický mýtus z popkultury?

Proč je označení SIMP navzdory své údajné galantnosti považováno za formu toxické maskulinity, kde se vzalo a jak ho ovlivnila popkultura?

Pátá řada Big Moutha, spin–off Human Resources a nový seriál od tvůrců Gravity Falls

Podzimní konference TUDUM se věnovala i animovaným seriálům pro dospělé. Fanoušci se v blízké době dočkají páté řady Big Moutha, spin–offu Human Resources a nového seriálu od tvůrců Gravity Falls.

Vyproštění se dočká sequelu, Chris Hemsworth představil oficiální teaser

Netflix v rámci akce TUDUM oznámil pokračování akčního snímku Vyproštění. Chris Hemsworth představil oficiální teaser sequelu, ve kterém se jeho postava vydá na nejnebezpečnější misi své kariéry.

Nový Muž z Acapulca přichází. V růžové edici

Tentokrát to ovšem nebude Belmondo, ale symapťák z Mexika. Seriál Acapulco je novou komediální sérií od Apple TV+, která bude k mání již za několik dní.

Kovboj Bebop: Lovec odměn na Netflixovské akci TUDUM ukázal intro, které je téměř přesnou kopií originálu

Hraná adaptace Kovboje Bebopa se pomalu blíží a Netflix nám dal první video ochutnávku. Nejedná se sice o trailer, ale intro je téměř přesnou kopií originálu.

Shrnutí anime sekce Netflixovského přenosu TUDUM, kde nejvíce zazářil superhrdinský Super Crooks ze světa Jupiter’s Legacy

Virtuální panel Netflixu zvaný TUDUM představil mimo jiné i některá zajímavá anime. Největším překvapením byl seriál Supergrázlové (Super Crooks) od komiksového scénáristy Marka Millara.

Netflixovský Zaklínač: nové ukázky z druhé řady, natáčení Blood Origin, nové projekty a potvrzení třetí řady

Nové ukázky z druhé řady, behind the scenes z Blood Origin, oznámení nových projektů a potvrzení třetí série. Tohle všechno si pro nás Netflix nachystal během zaklínačského bloku na akci TUDUM.