Zobrazit vše ve dne 2. 8. 2021
Věčné duše Epizoda Věčné duše #26

Askarfist

Věčné duše opouští teplé pobřeží Nicodranasu a vydávají se ledovách hor na sever od města. Čeká je velice nepříjemné setkání se stařenou jež si přezdívá Stařenka Ask.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E54

Konec ženského Doktora a návrat Krotitelů duchů!

Fanoušci Doctora Who se těší a také pláčou, Joddie Whittaker odchází z Doctora Who a s ní i showrunner Chris Chibnall. Chcete raději originálnější novinky? I to v dnešním dílu 90VTEŘIN najdete.

Deadpool: Klasické příběhy, aneb komiksové počátky oblíbeného užvaněného mutanta

Nakladatelství CREW nás na začátku týdne zavede k počátkům antihrdiny Deadpoola. Svazek s podtitulem Klasické příběhy nabídne první Deadpoolovy sešity z 90. let minulého století s českým překladem.

Nicole Kidman jako autorka netradičních léčebných metod v seriálu Nine Perfect Strangers

Oscarová herečka Nicole Kidman se již brzy objeví v dramatickém seriálu Nine Perfect Strangers, který na svých stránkách uvede streamovací platforma Hulu.

Animovaný seriál Harley Quinn se dočká vlastní komiksové série

Před vydáním třetí série seriálu Harley Quinn: The Animated Series na fanoušky bude čekat nová komiksová série The Eat. Bang! Kill. Tour. Ta bude těsně navazovat na cliffhanger z konce druhé řady.

Joddie Whittaker a Chris Chibnal v Doctor Who končí

Showrunner Chris Chibnal a aktuální představitelka Doktorky Joddie Whittaker končí v seriálu Doctor Who. Po skončení aktuální série se chystají pouze tři speciální epizody na rozloučenou.