Zobrazit vše ve dne 21. 6. 2022

Trailer letního LEGO Star Wars speciálu slibuje praštěnou zábavu i Ala Yankovice

Ve filmu LEGO Star Wars: Summer Vacation, který uvidíme za pár měsíců na Disney+, se objeví nejen duch Obi-Wana Kenobiho nebo Palpatine v plavkách, ale i Al Yankovic.

Manga Tokyo Revengers dorazila i k nám!

V současné době je manga Tokyo Revengers na druhém místě nejprodávanějších mang a to zcela oprávněně. Ke svým sedmi milionům prodaných kusů si už brzy bude moci připsat i ty u nás.

Oficiální trailer na druhou část čtvrté řady Stranger Things láká na velkolepou bitvu

Příští pátek se fanoušci dočkají posledních dvou epizod ze čtvrté řady Stranger Things, tudíž Netflix usoudil, že je nejlepší čas jim nadělit pořádný trailer. Ten si můžete pustit uvnitř článku.

Seriál Zaklínač patrně našel svého stálého hudebního skladatele

Nedá se vyloženě říct, že by měl Zaklínač nějakého dvorního skladatele. S příchodem třetí řady by se to ale mohlo změnit. K seriálu se totiž vrací skladatel, jenž je zodpovědný za hudbu z druhé řady.

Očekávaný thriller Don't Worry Darling se pochlubil znepokojivým pohyblivým plakátem

Herečka Olivia Wilde nám v prvním podzimním měsíci představí svůj další snímek, který ponese název Don't Worry Darling. Studio Warner Bros. tak vydalo nový a poměrně znepokojivý pohyblivý plakát.

TOP 5 Epizoda S1E118

Kontroverzní filmy, které musíte vidět

Náboženství, politika, sexuální obsah, násilí - to jsou nejčastější témata filmů, jejichž uvedení je v mnohých zemích zakázáno nebo omezeno.

Herec ze seriálu Riverdale se přiznal k vraždě vlastní matky a plánování atentátu na kanadského premiéra

Čtyřiadvacetiletý herec Ryan Grantham, který se například objevil v populárním seriálu Riverdale, se přiznal z toho, že zabil svou vlastní matku. Následně chtěl také zavraždit kanadského premiéra.

Havárie štábu při natáčení seriálu od Netflixu si vyžádala dvě oběti a šest zraněných

Při natáčení seriálu The Chosen One došlo k havárii, která si vyžádala 6 zraněných. Dva herci nehodu nepřežili. Štáb si před tragédií stěžoval na problémy s logistikou, příčina se však vyšetřuje.

V novém klipu na nadcházející marvelovku se Thorova sekyra střetne s ostřím Řezníka bohů

Od příchodu čtvrtého Thora do kin nás dělí už jen pouhých pár týdnů. Marvel proto vydal zbrusu nový klip, ve kterém se ukáže nejenom sám bůh hromu a jeho spojenci, ale také strašlivý hlavní záporák.

Podívejte se na první fotky z natáčení prequelu k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta

Už několik týdnů probíhá produkce Furiosy, očekávaného prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta. I když se ale snímku dočkáme až zadlouho, můžete se podívat na první zveřejněné fotky z natáčení.

Strážkyně ze Sailor Moon zazáří na doplňcích pro telefony díky spolupráci se značkou Casetify

Franšíza Sailor Moon je přes své stáří stále velmi oblíbená, což potvrzuje nová spolupráce s hongkongskou lifestyle značkou CASETiFY. Od nového měsíce se strážkyně objeví nejen na krytech telefonů.

Bude Amber Heard přeobsazena ve filmu Aquaman and the Lost Kingdom?

Po internetu již několik dní kolují zvěsti o vyhození a přeobsazení Amber Heard pro nového Aquamana. Samotná herečka však pravdivost těchto pomluv popírá.