Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

14 let v redakci
1559 publikací
56 recenzí
636 komentářů

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Článek Téma

Vazači zhouby - božská válka, andělé a nechtěná genocida

Vojtěch Hlavenka, alias Artemian, na startovači úspěšně vybral dostatek peněz na vydání své knihy Vazači zhouby. Stojí ale tento titul za to? Na to jsme se podívali podrobně.

Epizoda TOP 5

Seriály, které se oplatí vidět aspoň jednou

Připravili jsme seznam pěti seriálů, které podle nás trvale zapůsobily na kulturní povědomí. Tohle je TOP 5 seriálů, které se oplatí vidět aspoň jednou.

Článek Téma

Nekanonické Star Wars příběhy, které by měl znát každý

Je 4. května, tedy Star Wars den! My jsme se vám dnes rozhodli představit naše oblíbené nekanonické Star Wars příběhy, které by měl podle nás znát každý fanoušek Star Wars! May 4th be with you!

Epizoda TOP 5

Nejlepší devadesátkové sitkomy

Devadesátá léta jsou pro mnoho televizních diváků velkou nostalgickou érou sitkomů. A to i v případě, že v tomhle desetiletí ani nevyrůstali. Dnes vám ukážeme TOP5 devadesátkových sitkomů.

Článek Téma

Skrblík McKvák a jeho epický soundtrack

Skrblík McKvák, nebo po slovensky Držgroš McDuck je originální dobrodruh s epickým životním příběhem zapsaným v komiksové knize Život a doba Skrblíka McKváka. A má epický soundtrack!

Článek Téma

Padá Netflix, přej si něco!

Ještě minulý rok byla platforma Netflix lídrem trhu. Teď to vypadá, že firma zažívá opravdu temné časy a zlepšení je v nedohlednu. Zvoní jedné z doposud největších streamovacích služeb umíráček?

Epizoda TOP 5

Nejlepší filmy Tima Burtona

Mnoho diváků umí spolehlivě rozpoznat film Tima Burtona ještě před jeho uvedením na plátno. Jde totiž o filmového režiséra, který má neopakovatelný vizuální styl, jedinečný příběh a laskavý humor.

Nový Thor, Doctor Strange a Dechberoucí zázrak z Česka

Marvel konečné vyslyšel naše volání a ukázal nám nového Thora. A je to vše, co jsme čekali a mnohem víc. Doctor Strange nás ujistil o děsivosti magie.

Epizoda TOP 5

Nejlepší filmy o drogách

O drsné realitě užívání drog bylo již natočeno mnoho filmů. Komediální příběhy, ale taky pořádně temné a děsivé filmové zpracování drogové závislosti mohou být pro nás velice návykové.

Bruce Willis končí, Will Smith také a česká Princezna se vrací

Tento týden máme v znamení odchodů. Bruce Willis končí s kariérou, Will Smith s akademií a ještě je zde několik dalších odchodů a kauziček.

Článek Komentář

Proč byl Will Smith zrušený?

Kdo je také zmaten ze všeho, co se událo kolem herce Willa Smithe a komika Chrise Rocka na letošním odevzdáváním Oscarů, ten zde snad najde odpovědi. Nebo alespoň kecy toho slováka, co vede Nerdfix.