Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

15 let v redakci
1604 publikací
57 recenzí
662 komentářů
Epizoda TOP 5

Nejlepší filmy o pomstě

Pomsta je pokrm, který nejlépe chutná za studena. Historie tohohle tématu sahá až k řecké mytologii a už od počátků kinematografie uchvacuje diváky. Tohle je TOP 5 nejlepších filmů o pomstě.

Návrat Legendy, konec DC, Žižka v kinech a J. K. Rowling vysvětluje věci

Legendy se vrací, nejen ty herecké, ale i filmové a seriálové. Do kin míří jiná česká legenda - Jan Žižka z Trocnova udělá divákům v hlavě bordel. J. K. Rowlingová se vyjádřila k své absenci.

Článek Reportáž

Fest Na tahu 2022 - Konec jedné éry a začátek nové

Na Tahu. Jméno skupiny lidí, kteří před více než dvěma lety vstoupili obrazně do našich životů a doslova do našeho studia, aby prostě hráli dračák. To, co následovalo, nikdo z nás nečekal.

Epizoda TOP 5

Nejtemnější momenty z Ricka a Mortyho

nimovaný seriál z dílny Justina Roilanda a Dana Harmona má již 6 sezon a pořád nás baví svou satirou i chytrostí. Tohle je TOP 5 nejtemnějších momentů z Ricka a Mortyho.

Epizoda TOP 5

Nejmocnější postavy v Pánovi prstenů

Jelikož je velkým motivem příběhů ze Středozemě právě moc, pokusili jsme se sestavit seznam pěti nejsilnějších bytostí, které nám předvedli filmová zpracování.

Jsme ve filmu! Amazon dojí Prsteny a Ezra Miller se omluvil?

Jsme ve filmu! Tedy, pouze Killer, ale fakt tam je. A dokonce je to fantasy jménem Princezna zakletá v čase 2. Ezra Miller všechny překvapil tím, že se omluvil a Amazon nepřekvapil nikoho.

Epizoda TOP 5

Postavy, do kterých jsme zamilovaní

V redakci Nerdfixu jsme se pustili do diskuze o tom, který hrdina nebo hrdinka nám podlamuje kolena a v dnešní topce vám prozradíme naše popkulturní milostné preference.

Článek Reportáž

Tvůrci fantasy Princezna zakletá v čase 2: "Inspiroval nás Zaklínač, Dračí doupě hrajeme dodnes."

Na tiskovce k traileru na film Princezna zakletá v čase 2 jsme vyzpovídali režiséra Petra Kubíka a scenáristu a skladatele Lukáše Daniela Paříka. Rozpovídali se o mnoha zajímavých věcech ze zákulisí.

Epizoda TOP 5

Nejhůře hodnocené filmy a seriály z nejhloupějších důvodů

ČSFD, IMDB, Metacritics nebo Rotten Tomatoes, právě zde můžeme jednotlivým titulům udělit vlastní známku, přičemž nemusíme být kritiky. Pravda, někdy jsou motivace hodnotitelů přímo stupidní.

Článek Komentář

Neumíme recenzovat!?

Na internetu se setkáváme s názory, že neumíme recenzovat, nebo že kritici jsou odtrženi od reality a netuší, co vlastně divák chce. Je to pravda? Možná ano. Rozhodli jsme se na to podívat podrobněji.

Batgirl končí, Lara Croft končí, Warner Bros. prostě hrabe!

Warneři se nám tento týden postarali o několik žhavých témat vhodných k diskuzi. A přesně to budeme dělat v dalším dílu Showtimu, tentokrát znovu s Vurhorem. Nejen o zrušené Batgirl nebo Tomb Raideru.

Článek Komentář

Odborníci reagují: Žižka aneb "Já myslím, že se většinou bojovalo bez helem"

Již za necelý měsíc se do kin dostane velkofilm Petra Jákla o jedné z nejznámějších osob českých dějin - Janu Žižkovi. My jsme do studia pozvaly odborníky, aby se nám k chystanému snímku vyjádřili.