Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

13 let v redakci
1231 publikací
46 recenzí
520 komentářů

HEXAKORON: Příběh šestý

Kolem roku 1950 se v rodinném hotelu Panorama, který leží hluboko ve Švýcarských alpách, sejdou různí hosté z celé Evropy. Někdo jede za zimními radovánkami, další se seznámit s někým novým.

Sexy Loki ve vlastní show a kopa Star Treku navrch!

Nejoblíbenější záporák Marvelu Loki se vrací ve vlastním seriálu, Batman bude mít problémy na Halloween a CBS s Paramountem nám na den Star Treku ukázaly mnoho trailerů. To vše za 90VTEŘIN!

Epizoda TOP 5

Filmové důkazy, že nesmrtelnost je vážně na prd

Hromada lidí touží po tom, aby mohla žít navěky. Jenže nesmrtelnost nemusí nutně být tak idylická, jak si ji představujeme. Někdy se totiž jedná spíše o prokletí.

Článek Novinka

Vzkřísí Loki Black Widow? Analýza trailerů

Seriál Loki od Marvelu sleduje osudy oblíbeného antihrdiny poté, co změnil časovou osu. Nový trailer nám ukázal spoustu nových i známých věcí. Například někoho, kdo se náramné ponáší na Black Widow.

Článek Novinka

Mnoho Star Trek noviniek: Picard, Lower Decks a Discovery

Oslávili sme 5. dubna/apríla, ktorý sa v Star Trek komunite považuje za Deň prvého kontaktu. Pri tejto príležitosti nás CBS zahrnulo enormným množstvom noviniek a trailerov.

Článek Novinka

Nový Space Jam kopíruje Ready Player One

Očekávaný Space Jam: A New Legacy ukázal prvý trailer a zatím to vypadá tak, že se až příliš inspiroval u Ready Player One. Minimálně množstvím různých postáv, odkazů a easter eggů.

Space Jam kopíruje Ready Player One „velikonočními vejci“

Warner Bros. se rozhodlo do Space Jamu narvat vše, co jen jde. To samé udělal i James Gunn se Suicide Squad a Marvel se konečně rozhodl něco dělat s tou jejich Black Widow.

Článek Novinka

Suicide Squad v novom traileri. Môžeme čakať ďalšie?

Po oznámení Snyderovej verzie Ligy spravedlnosti, sme videli cez desať rôznych trailerov. Krátko po prvom traileri na Suicide Squad vyšiel druhý. Opakuje Warner Bros. takýto marketing?

Článek Téma

Fenomén Karate Kid - Vzestup, pád a vzkříšení legendy

Na Netflixu se popularitě těší seriál Cobra Kai. Kromě dobrého příběhu fičí na vlně osmdesátkové nostalgie. My se zde podíváme na sérií filmů Karate Kid, ze které seriál vychází.

HEXAKORON: Příběh pátý

Pokračování speciálního "morového" hraní. Kdo bude vypravěčem tentokrát? A o čem ten příběh bude? Šest příběhů, šest sezení, šest Dungeon Masterů. Stát se může vše.

Stoprocentně seriózní NEaprílová epizoda!

Všude je apríl, ale naše dnešní epizoda je stoprocentně seriózní! Stejně jako nový trailer na Star Wars: Bad Batch nebo Shadow and Bone. Zato takoví Rick a Morty seriózní rozhodně nejsou.

Článek Novinka

Hra o trůny dostane vlastnú divadelnú hru na Brodwayi

George R. R. Martin pripravuje divadelnú hru zo sveta Hry o tróny. Pokiaľ vás sklamal záver poslednej série v televíznej adaptácií od HBO, o pár rokov sa na Brodwayi dočkáte tohto prequelu.