Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Vedoucí Nerdfixu

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

16 let v redakci
1686 publikací
61 recenzí
729 komentářů
Epizoda TOP 5

Naše nejoblíbenější epizody Futuramy

Pokračování oblíbeného animáku Futurama se blíží. Proto jsme se v redakci NerdFixu rozhodli zavzpomínat na všechny dosud odvysílané epizody.

Epizoda TOP 5

Filmy, které vydělaly pod 100 dolarů

Už vás nebaví poslouchat o velkorozpočtových trhácích a jejich astronomických tržbách? Připravte se na osvěžující změnu. Dnes se ponoříme do neuvěřitelného světa filmů, které vydělaly velké tudle!

Epizoda TOP 5

Skutečné páry ve filmech

Hollywood je místo snů a silných emocí. A tyto silné emoce se často odehrávají přímo na place během točení různých filmů. Není proto divné, když se během natáčení dají dokopy dva herci.

Epizoda NERDTIME

Velká stávka scenáristů: už nikdy žádné filmy? Také Allons-y a RODINA je věčná!

V Hollywoodu scenáristé znovu stávkují. Je to už potřetí a to znamená odložení mnoha filmů a seriálů. Rychle a zběsile už nikdy neskončí, vrací se starý známy Doktor a Jonathan Majors už má po soudu.

Článek Téma

Stříbrné šípy v akci: Přehled posledních epizod epického dobrodružství

Přinášíme vám rychlou rekapitulaci posledních epizod našeho online hraní. Dobrodruhové konečně dostali jméno: Stříbrné šípy!

Článek Reportáž

Nejlepší Comic-Con doposud! Comic-Con Prague 2023

Světový svátek všech geeků, nerdů a milovníků popkultury Comic-Con zavítal do Prahy již počtvrté a hned na začátku musím říct, že to byl zatím nejlepší ročník. Svědčila o tom i zcela vyprodaná sobota.

Epizoda TOP 5

Nejlepší momenty z trilogie Matrix

Matrix je ohromující filmový zážitek a tudíž v něm nechybí epické akční sekvence a originální scény, které se zapsali do dějin kinematografie. Tohle je TOP 5 epických momentů z trilogie Matrix.

Článek Komentář

Rey Skywalker bude mít s novým řádem Jedi problémy. Jak nečekané...

Kathleen Kennedy prozradila detaily chystaného filmového projektu s Daisy Ridley v hlavní roli. Že se Rey Skywalker vrátí, víme už nějaký ten pátek. Teď ale víme i to, jak by to mělo vypadat.

Epizoda TOP 5

Filmové trendy, které by dnes neprošly

Dnes se podíváme na věci, které byly kdysi ve filmech úplné běžné, ale dnes by se nelíbily snad nikomu. Tohle TOP 5 filmových trendů, které by dnes neprošly.

Epizoda NERDTIME

Disney, můžeš sakra přestat? Český sci-fi film. A pozor na kartičky, půjdete sedět!

Všichni dnes mají volno. Víte, kdo ho nemá? Killer a Vurhor. Setkají se s vámi v studiu, aby znovu živě diskutovali třeba o dalších stupidních rozhodnutích společnosti Disney.

Epizoda TOP 5

Drastické filmové změny kvůli Číně

Americké pokladny bývaly hnacím motorem všech hollywoodských filmů. Snaha zvýšit celosvětový prodej vstupenek nás ale nutně vede ke třetí největší zemi na planetě.

Epizoda TOP 5

Romantické filmy, které jsou ve skutečnosti creepy

Některé z nejlepších romantických komedií posledních desetiletí jsou naprosto děsivé a při troše úprav by se klidně mohli zařadit do žánru hororu.