Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

14 let v redakci
1490 publikací
52 recenzí
587 komentářů
Epizoda Stream novinky

Harry Potter slaví a Vánoce jsou za dveřmi

HBO GO se při príležitosti dvacátého výročí filmového Harryho Pottera utrhlo z řetezu a chystá novou soutěž, Netflix zase chystá několik pokračování, druhých dílů, pátých sérií a animáků.

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

Epizoda TOP 5

Nejblbější filmové a seriálové blondýnky

Stereotyp blbé blondýny je doposud v naši společnosti zaužívaný, i když není vůbec pravdivý. Existuji vtipy o blbých blondýnkách, knihy, mémy a, jak jinak, i hollywoodské filmy.

Recenze 10

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Sterakdary má další knihu, South Park přežil COVID a američani ničí filmy

Youtubeři píšou knihy, to je smutná realita dnešních dní. Sterakdary alespoň nepíše o své osobě a navíc je plodný autor. South Park se vrací v dalším filmu a Američani zase natáčí vlastní remaky.

Recenze 9

Temný rytíř: Historie Batmana a zrod nerdů - Povinná četba (nejen) pro nerdy

Kniha Glena Weldona Temný rytíř: Historie Batmana a zrod nerdů se ve světe již uchytila. Trvalo to pět let, a teď si ji můžeme pročíst i zde. Stojí ale za to?

Epizoda Stream novinky

Mocí Greyskulla jsou zde Vánoce! Počkat, co?

Vánoce jsou tady! Tedy alespoň v nákupních střediskách. A na Netflixu. A také na HBO GO. A vlastně všude, jen doma pořád ne!

Článek Téma

Co je to Good Loot? A proč lamíme puzzle?

Good Loot nám poslalo puzzle, protože si prý máme procvičit mozkovny. Ale co jsou to vlastně za lidi? A proč by vás to mohlo zajímat?

Harry Potter se vrací! A kolik chcete těch Spider-Manů?

Harry Potter a jeho spolužáci se vracejí, ale ne tak, jak byste si mysleli. Spider-Man se konečně ukázal v dalším traileru a zase jenom mlží. A Gibson se na stará kolena nudí, tak zase točí akčňáky.

Epizoda TOP 5

Nejlepší filmy s dinosaury

Filmy o dinosaurech byly proto velmi důležitou součástí našeho dětství, puberty a vlastně i teď jsou dost důležité. Dnes vám proto ukážeme TOP 5 nejlepších filmů s dinosaury.

NICE!

Disney na svém velkém dni odhalil mnoho nových seriálů a filmů z Marvelu, Star Wars i říše pohádek. David Ayer nám ukázal Jokera. Zas.

Epizoda Stream novinky

Dnes je mu fakt hodně! Kolem dokola a cowboy také!

Dnes je toho hodně u všech velkých streamerů. Očekávané anime scifi Cowboy Bebop, ale i velká fantasy sága kolo času. A malý potůček na začátek.