Zobrazit vše ve dne 4. 7. 2022

Fotky z natáčení Furiosy odhalují podobu Chrise Hemswortha v roli Dementa

Natáčení prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta je v plném proudu. A nedávno konečně vyšly nové fotky, které nám odhalí podobu Chrise Hemswortha, jenž si ve filmu má zahrát padoucha Dementa.

Taika Waititi vysvětluje, proč hlavní padouch čtvrtého Thora musel mít nos

Gorr the God Butcher v podání Christiana Balea se stane hlavním padouchem nadcházející marvelovky Thor: Láska jako hrom. Proč se ale tvůrci rozhodli jeho filmovou podobu v určitých aspektech změnit?

Polaris bude drsným a krvavým příběhem dívky, kterou vychoval lední medvěd

Pokud jste fanoušci postapokalyptických dobrodružství, určitě byste si neměli nechat ujít nadcházející snímek jménem Polaris, který bude vyprávět o statečné dívce, jež byla vychována ledním medvědem.

Cyberpunk: Edgerunners odhalil úvodní znělku k anime

Nadcházející anime série Cyberpunk: Edgerunners odhaluje čím dál víc. Kromě nedávné ukázky na Netflix Geeked Weeku se teď na Anime Expo odhalila úvodní znělka, která bude doprovázet seriál.

V survival thrilleru The Reef: Stalked začne skupinku žen pronásledovat pěkně hladový žralok

Studio Shudder nám na konci měsíce nadělí thriller jménem The Reef: Stalked, který bude volným pokračováním filmu Útes smrti. Opět se zaměří na žraloka, který prahne po hezky šťavnatém lidském mase.

BLEACH: Thousand-Year Blood láká na poslední boj o Soul City

AnimeExpo je plné novinek a jednou z nejočekávanější novinkou je odhalení nového traileru na BLEACH. Tohle anime má před sebou poslední část příběhu a máme se rozhodně na co těšit.

Na které komiksy se můžeme v letošním roce těšit

Letošní rok je velmi plodný a následující půlka roku přinese ještě větší úrodu. Na letošním Crweconu se odhalilo obrovské množství komiksů, které do konce roku nalezneme na pultech obchodů.

Plukovník Miles Quaritch se představuje na první fotce k pokračování Avatara

Empire Magazine se s fanoušky podělil o vůbec první fotku plukovníka Milese Quaritche, který se stal hlavním padouchem v prvním díle Avatara. A jak se zdá, drsný voják tak bude prahnout po pomstě.

Top Gun: Maverick třicátým nejvýdělečnějším filmem všech dob. Dinosauři sežrali Batmana

Druhý Top Gun v kinech stále válí. Po minulém týdnu se mu už podařilo překonat několik slavných hollywoodských trháků. Jurský svět: Nadvláda se oficiálně stává třetím nejvýdělečnějším filmem letoška.