Dva členové Avengers v komedii od tvůrců Deadpoola

Představitelé Kapitána Ameriky a Černé vdovy si společně zahrají v dobrodružné komedii, kterou si vezmou pod palec scénáristé Deadpoola a Zombielandu.

Free Guy - Je tohle videoherní film roku?

Ryan Reynolds se vrací! Tentokrát se rozhodl navštívit svět videoher, kde se jedno nenápadné NPC rozhodne vzbouřit a změnit tak svůj svět. A jako obvykle vás čeká pořádná jízda, kterou si zamilujete.

Deadpool: Klasické příběhy, aneb komiksové počátky oblíbeného užvaněného mutanta

Nakladatelství CREW nás na začátku týdne zavede k počátkům antihrdiny Deadpoola. Svazek s podtitulem Klasické příběhy nabídne první Deadpoolovy sešity z 90. let minulého století s českým překladem.

Proč milujeme antihrdiny?

Hrdinů máme v populární kultuře mraky. Ne každý příběh však vypráví o cestě hrdiny. Co dělá koncept antihrdiny tak přitažlivým, že si díky němu idealizujeme i společensky nebezpečné chování?

TOP 5 Epizoda S1E64

Role, které hercům zachránily kariéru

V minulém díle jsme vám představili několik herců, kteří si zničili kariéru hraním v konkrétním filmu. Teď se podíváme na opačnou stranu spektra.

Deadpool řeší nemilé patálie Doctora Strange ve třetím svazku série Deadpool, miláček publika

Deadpool se vrací a s ním i hromada násilí a černého humoru. Třetí svazek série Deadpool, miláček publika nabídne několik rozlišných příběhů. V jednom se dokonce objeví i samotný Doctor Strange.

TOP 5 Epizoda S1E55

Filmové důkazy, že nesmrtelnost je vážně na prd

Hromada lidí touží po tom, aby mohla žít navěky. Jenže nesmrtelnost nemusí nutně být tak idylická, jak si ji představujeme. Někdy se totiž jedná spíše o prokletí.

O seriál Twisted Metal se postará producent Cobra Kai a scenáristé Deadpoola

Série Twisted Metal od Sony míří do televize. Společnost Sony Pictures Television oznámila přípravu televizního seriálu založeného této sérii. O vše se postarají známá jména.

Gina Carano si už ve Star Wars nezahraje

Lucasfilm rozvázal spolupráci s herečkou Ginou Carano pro její kontroverzní výroky na sociálních sítích.

Spider-Man a Deadpool bojují proti času

Nakladatelství CREW bude v nejbližších dnech vydávat pokračování komiksové série Spider-Man/Deadpool. Bude se jednat o šestý svazek s podtitulem Klony hromadného ničení.

Deadpool 3 bude 18+ a součástí Marvel Cinematic Universe

Prezident Marvel Studios, Kevin Feige, potvrdil příchod ukecaného Deadpoola. Ve svém novém filmu si zachová hodnocení 18+, nějakou dobu se ho ale ještě nedočkáme.

Deadpool versus Sabretooth v novém svazku

Příští týden se v novém svazku komiksové série Deadpool, miláček publika utká nejoblíbenější Marvel antihrdina se Sabretoothem. Komiks vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Dareka Šmída.

Novinky z DC, starinky z legendárnych sci-fi a milá správa na záver

Cez víkend prebiehal DC FanDome, čo naše dnešné Stručne naplnilo viacerými krátkymi oznámeniami z DC univerza. Ale neostaneme len pri ňom, máme toho dosť aj z iných oblastí. Fakt dosť.

Ryan Reynolds založil vlastnú streamovaciu službu. Má iba jeden film

Herec Ryan Reynolds je, no proste iný. A preto ho máme tak radi. Pretože sa v karanténe zjavne nudí, robí kopec somarín. Tou najnovšou je jeho vlastná streamovacia platforma Mint Mobile+.

Deadpool dostal intro z Nevyjasnených záhad na výročie uniknutého videa, ktoré to celé začalo

Pred šiestimi rokmi sa zdalo, že nikdy nedostaneme poriadny film o Deadpoolovi. Jedno nečakane uniknuté video však všetko zmenilo. Odkiaľ video prišlo a ako sa dostalo na internet je dodnes záhadou.

Humorná dvojka Spider-Man a Deadpool budou otevírat ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc červenec

První komiks, kterým nakladatelství CREW otevře měsíc červenec/júl, bude pátý svazek ze série Spider-man/Deadpool s podtitulem Závody ve zbrojení.

Do Fortnite sa vracia Star Wars ale iba dočasne

Je štvrtého mája (alebo května, ale to sa dnes hodí menej) a to znamená Star Wars deň! Pretože „May the 4th...“. Oslavuje každý, kto sa na tomto sviatku chce aspoň trochu povoziť, takže aj Fortnite.

Filmový Cable Josh Brolin sa podelil o scénu zo zákulisia druhého Deadpoola

Druhý filmový Deadpool bol v kinách síce ešte v roku 2018, no Josh Brolin, ktorý v ňom hral Cablea, sa až teraz podelil s novým videom zo zákulisia nakrúcania.

Do Fortnitu pichádza s Deadpoolom aj zvyšok jeho X-Force

Videoherný Fortnite pridáva rôzne komiksové a filmové postavy do hier celkom bežne. Po tom, čo sme sa dočkali Deadpoola teraz prichádza aj zvyšok jeho X-Force tímu.

Ryan Reynolds si robí srandu z celebrít vo vtipnej reakcií na koronavírus

Koronavírus priniesol do nášho života mnoho negatívnych vecí. Karanténu, ekonomické problémy, predovšetkým však množstvo verejných reakcií celebrít. Svet má našťastie aj v tomto prípade hrdinu.

Videoherný Dragon’s Lair na Netflixe s Ryanom Reynoldsom

Dragon’s Lair patrí medzi dodnes známe videoherné tituly z roku 1983. Ponúkol na tú dobu nevídanú grafiku a náročnú hrateľnosť. Netflix teraz pripravuje hraný film a hrať v ňom má Ryan Reynolds.

Deadpool v dětském těle, to je komiks Nesnáším Pohádkov

Gerda je milá malá holčička. Tedy byla, než uvízla v pohádkovém světě na 27 let. Teď je z ní dospělá žena v těle dítěte, které nesnáší celý pohádkový svět, nadává jak dlaždič a mlátí všechno kolem.

Alenka v říši divů s černým humorem Deadpoola? Vítejte v Pohádkově

Skottie Young (Rocket: Chlupatý a nebezpečný) přišel s prvním dílem komiksového svazku Nesnáším Pohádkov 1, který má sice trošku dětský vizuál, ale je plný černého humoru a brutality.

Scénárista komiksového Deathstroka potvrdil neoficiální Deadpool crossover

Jako vzpomínku na svou předchozí práci a menší provokaci směrem k Marvelu propašoval scénárista Deathstroka do několika čísel postavu Deadpoola.

Ztřeštěný superhrdina Deadpool dostane třetí film

Měl by si zachovat styl a věkové doporučení R po vzoru předchozích dvou vystoupení na velkém plátně. K určitým změnám ale dojít může.

Deadpool vs. Sabretooth

Gerry Duggan
2020

Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojeni

Chris Bachalo, Scott Hepburn, Robbie Thompson
2020

Deadpool: Klasické příběhy

Joe Kelly, Fabian Nicieza, Mark Waid, Rob Liefeld
2021