Insomniac Games připravují dalšího Spider-Mana i hru s Wolverinem

Vypadá to, že vývojáři z Insomniac Games opravdu nespí. Kromě Spider-Mana 2, kde se objeví Venom, si pro nás tohle studio připravuje i hru s Wolverinem. Podívejte se!

Tajemná krabice z CZC Lab

CZC nám poslalo obrovskou krabici plnou různých věciček a serepetiček pro nerdy a geeky z jejich speciální sekce CZC Lab. Sami jsme nevěděli, co přesně nás v krabici čeká.

TOP 5 Epizoda S1E37

Herci vyměnění uprostřed produkce

Výměna herce uprostřed produkce velkého filmu ale není až tak nezvyklou věcí, jak by se mohlo na první pohled zdát. My vám dnes přinášíme TOP 5 herců v hlavní roli vyměněných uprostřed produkce.

Wolverine: Zrození vám ukáže vznik legendárního superhrdiny

Nakladatelství CREW připravuje nové vydání svazku Wolverine: Zrození, který spadá do nové edice Legendy Marvel. V komiksu se dopodrobna seznámíte s Loganovou origin story.

SpaceX skafandre navrhol dizajnér stojaci za Batmanom, Wolverinom a Wonder Woman

Spoločnosti SpaceX sa podarilo dosiahnuť dva veľké míľniky: vrátili Američanom vesmírnu prepravu a dodali dokonale vyzerajúce skafandre. Za ten druhý môže filmový návrhár superhrdinských kostýmov.

Keanu Reeves ako nový Ghost Rider?

Keanu Reeves smeruje do Marvel univerza. Zatiaľ však len na fan artoch,

Wolverine ako školský prednosta v novom filme od HBO

Hugh Jackman hrá školského prednostu v novom filme Bad Education od HBO. Príbeh natočený podľa skutočných udalostí sa pozrie na korupciu v britskom školstve už 25. apríla/dubna.

Komiksový Wolverine sa vracia v novej samostatnej sérií, zatiaľ iba po anglicky

Kanadský tvrďák s adamantiovými drápmi, rýchlou regeneráciou a nekonečnou zásobou hlášok sa vracia v novej komiksovej sérií.

Na Disney+ sa objavia aj animované klasiky X-Men a Spider-Man

Animovaných X-Menov, Spider-Mana, Fantastickú štvorku či Iron-Mana z deväťdesiatych rokov sme vďaka viacerým televíznym staniciam zažili aj my, hoci trochu neskôr. Na pripravovanej streamovacej…

Wolverine: Zrození

Paul Jenkins
2020