Zobrazit vše ve dne 5. 7. 2022
TOP 5 Epizoda S1E120

Oblíbené filmy za které se stydíme

V redakcii Nerdfixu sme se dneska rozhodli stydět veřejně. Prozradíme vám jaké filmy jsou naším guilty pleasure. Tohle TOP oblíbených filmů, za které se stydíme.

Seriál Keep Breathing bude vyprávět o ženě, která s letadlem havaruje uprostřed kanadské divočiny

Streamovací služba Netflix nám hodlá tento měsíc nadělit zbrusu nový seriál jménem Keep Breathing, ve kterém se podíváme do kanadské divočiny. V té se ztratí mladá žena, která začne bojovat o život.

Taron Egerton by měl zájem o roli Wolverina

Britský herec Taron Egerton, představitel Eggsyho v sérii Kingsman, by měl zájem o roli Wolverina. Svůj zájem prý probíral s Kevinem Feigem a dalšími vysokými představiteli Marvel Studios.

Dvě ženy promluvily o své nepříjemné zkušenosti, kterou měly s Ezrou Millerem

Herec a věčný potížista Ezra Miller za sebou zanechal spoustu zmučených duší. Dobrá, to jsme napsali možná moc dramaticky, ale rozhodně se hromadí počet lidí, kteří na něho nemají hezké vzpomínky.

HBO ruší seriál Zakletý v čase po první řadě

Romantický a mysteriózní seriál Zakletý v čase premiéroval na HBO ke konci jara. Pokud jste však po první řadě čekali, že se dočkáte další série, bohužel pro vás máme špatně zprávy. HBO seriál ruší.

James Cameron prohlásil, že všechny připravované díly Avatara možná nenatočí

Nebylo vůbec divu, že James Cameron se opět ujal režie k druhému dílu slavného Avatara, který nese název The Way of Water. Režisér ale nedávno překvapivě odhalil, že všechny další díly možná nenatočí.