Deadpool 3 bude 18+ a součástí Marvel Cinematic Universe

Prezident Marvel Studios, Kevin Feige, potvrdil příchod ukecaného Deadpoola. Ve svém novém filmu si zachová hodnocení 18+, nějakou dobu se ho ale ještě nedočkáme.

Marvel je jeden velký bordel: Kompletní shrnutí 4. fáze MCU

Čtvrtá fáze MCU je doopravdy komplikovaná a děje se toho tak moc, že někteří nestíhají sledovat všechny filmy a seriály. Proto jsme se rozhodli shrnout děje všeho, co je ve čtvrté fázi.

Dílo politické korektnosti?! Ms. Marvel

Seriál Ms. Marvel byl předmětem mnohých debat ještě před samotným vydáním. Muslimství, jiné schopnosti, nebo jiný styl režie? Sedli jsme si a probrali tak hlavní změny a zrecenzovali tento MCU seriál.

Při nedodržení dohody o mlčenlivosti čekají herce studia Marvel těžké časy

Herci musí před zahájením spolupráce se studiem podepsat dohodu o mlčenlivosti, aby nedošlo k úniku informací, které nemají spatřit světlo světa. Jak však studio Marvel trestá porušení této smlouvy?

Bude třetí Deadpool součástí MCU? Nejspíše ano!

Než přikvačí třetí Deadpool do kin uběhne ještě dlouhá doba, ale to neznamená, že je kolem filmu ticho. Oficiální twitterový Deadpool účet vtipně poodhalil tajemství přechodu Deadpoola pod MCU.

Podobizna Stana Leeho se díky ,,jedinečné dohodě" může objevit v budoucích Marvel projektech

Odchod legendárního tvůrce Stana Leeho zarmoutil nespočet fanoušků Marvel univerza. Společnost se nyní však rozhodla jeho podobiznu oživit a použít v budoucích projektech a zábavních parcích.

Tom Hiddleston promluvil o Lokiho přiznání, které pobouřilo nemálo fanoušků MCU

Jak se postava Lokiho v MCU změnila? K tomu se vyjádřil představitel Lokiho, Tom Hiddleston. Po kontroverzním odhalení v seriálu byli někteří fanoušci pobouřeni, herec je však s rozhodnutím spokojen.

Simu Liu odmítá podepisovat kontroverzní komiksy

Simu Liu, představitel Shang-Chiho, se chystá na washingtonský AwesomeCon. Při své autogramiádě ale odmítá podepisovat kontroverzní komiksy série Master of Kung-Fu.

Tom Cruise se dle zvěstí připojuje k Marvel univerzu pro nový projekt

Tom Cruise, který byl dříve zvažován do role Iron Mana, by se k MCU nakonec přeci jen mohl připojit. Dle informací na webu Giant Freakin Robot by mohl ztvárnit již známou, ale také novou postavu.

Oficiální trailer na seriál Ms. Marvel představuje první muslimskou superhrdinku

První oficiální trailer na Ms. Marvel je konečně zde. Představí nám teenagerovskou dívku Kamalu, které se plní její největší sen. Stává se z ní superhrdinka. Ovšem to s sebou přivede i jistá rizika.

Tatina Maslany se ukázala v roli svalnaté She-Hulk

Maslany jsme mohli spatřit již loni na prvních záběrech od Disney+, které také poskytly pohled na kostým She-Hulk. Lepší obrázek nám však poskytly produkty na Amazonu, ke je herečka také vyobrazena.

Daredevil se podle zvěstí dočká čtvrté sezóny

Po zrušení Daredevila po třetí sezóně se nevědělo, zda se příběh této postavy bude dále rozvíjet. Nyní to podle zvěstí vypadá, že by se koncem tohoto roku měla začít natáčet sezóna čtvrtá.

Marvel vytvořil hranou verzi slavného memu, který se objevil nejen ve filmu Spider-Man: Bez domova

Meme, ve kterém na sebe dva Spider-Mani vzájemně ukazují, je daleko starší, než jste si možná mysleli. Marvel tento meme však dokázal přivést do reality a výsledek vypadá opravdu dobře.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E79

Návrat české princezny a souboj čarodějů

Česká Princezna zakletá v čase se vrací v druhém dílu a vy se v něm můžete objevit také. Na internetu se objevil nový Doctor Strange a Harry Potter na kouzla kašle.

Proč byl Edward Norton v roli Neuvěřitelného Hulka přeobsazen Markem Ruffalem?

Druhým MCU filmem byl Neuvěřitelný Hulk, který spolu s Iron Manem vyšel v roce 2008. Tehdy ho však místo Marka Ruffala hrál Edward Norton. Co ale stálo za jeho následném přeobsazení?

Eternals nejsou typická Marvelovka (bez spoilerů)

Eternals jsou ten typ snímku, který rozdělí fanouškovskou základnu na dva jasné tábory – milovníky a odpůrce. Film totiž dělá hodně věcí jinak a určitá změna v zajetých kolejích MCU může být na škodu.

Chris Evans se původně zdráhal přijmout roli Kapitána Ameriky. Přesvědčil ho až sám Iron Man

Herec Chris Evans se do role Kapitána Ameriky údajně zprvu moc nehrnul. Děsila ho míra zodpovědnosti, které by se následně musel vystavit. Ale vše nakonec dobře dopadlo.

Máme pro fanoušky Marvelu jednu velice špatnou zprávu

Tak tohle fanoušky marvelovek rozhodně nepotěší. Disney totiž před nedávnem přišel s oznámením, že hned několik filmů, které vznikají pod jeho rukou, bude odloženo na pozdější datum.

V novém klipu na marvelovku Eternals se objevili i Avengers

Nadcházející MCU film bude mít úzké vazby na poslední díl o Avengerech. Dokazuje to i televizní klip, který Marvel před nedávnem pustil do světa.

Oscarová režisérka marvelovky The Eternals by ráda natočila Star Wars film

Chloé Zhao opustila svět melancholických dramat a vydala se na cestu tvoření MCU filmů. Ale údajně by chtěla zajít ještě dál. Projevila totiž zájem o natočení dalšího filmu ze světa Hvězdných válek.

Šťastný konec pro obě strany. Scarlett Johansson se usmířila s Disneym

Spor mezi herečkou Scarlett Johansson a studiem Disney byl pěkně vostrý. Ale nakonec se k soudu nepůjde, studio se totiž s herečkou ve výsledku finančně usmířilo.

Režisér „nejhorší“ marvelovky by v budoucnu rád vydal vlastní temnější verzi

Druhý díl Thora rozhodně nepatří k nejoblíbenějším marvelovkám. Ale není to pouze režisérova vina. Ten měl totiž zcela jiné představy, které však Marvel dost okleštil.

Marvel žaluje rodinné příslušníky svých komiksových tvůrců. Chtějí studiu převzít práva na známé hrdiny

Vypadá to, že začne úmorná přetahovačka o práva na používání populárních marvelovských postav. Proti sobě se tak postaví příslušníci rodin komiksových autorů a studio Marvel, které vlastní Disney.

Avenger Hawkeye se vrací! Nový seriál o slavném lukostřelci se pochlubil prvním trailerem

Sice si na to musel počkat skoro celých 10 let, ale nakonec k tomu přeci jen došlo. Avenger Hawkeye se konečně dočká své sólovky, která bude v podobně seriálu. A první trailer už je zde!

Otvírejte šampaňské. Marvel vyhrál své první ceny Emmy

Seriál WandaVision i nadále dělá Marvelu dobré jméno. Z předávání kreativních cen Emmy totiž zaznamenal hned tři výhry. Je to vůbec poprvé, co marvelovka takové ocenění získala.

Nad marvelovkou Shang-Chi se v Číně stahují mračna. Kvůli minulosti hlavního představitele

V roce 2017 vznikl rozhovor s hlavním představitelem nejnovější marvelovky, ve kterém herec řekl pár vět, které vrhaly na Čínu špatné světlo. A to samozřejmě okamžitě vyvolalo problémy.

Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní

Nejnovější snímek spadající do filmového univerza Marvelu se rozhodl vydat směrem naprosto odlišným od svým předchůdců. A vyplatilo se. Tento komiksový výlet inpirovaný Asií zkrátka nesmíte minout!

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Utau alias The Watcher odhaluje zákulisí Marvel seriálu What If...?

Animovaný seriál What If...? pomalu klepe na dveře. Autoři tím pádem zveřejnili nový plakát se samotným Watcherem, který nás bude v antologii doprovázet. Watcher dokonce přidal pár poznámek k epizodám

Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?

Hvězdami nabití Eternals se představují v novém traileru

Stvořeni božskými Celestiáli, ochránci smrtelníků. Dlouhověcí humanoidní hrdinové Eternals se konečně ukazují v teaser traileru. Eternals dorazí do kin již v listopadu a potenciál filmu je věčný!

Marvel ukázal krátke klipy z Lokiho a Black Widow, posúva dátum premiéry

Loki mieri na Disney+ vo svojom vlastnom seriáli, Black Widow zase konečne do kín. Marvel nám preto odhalil dva krátke klipy práve z týchto dvoch titulov.

Nové postery k Black Widow ukazují hlavní představitele

Film Black Widow si prošel nejedním odkladem, ale nyní filmu snad už nic nebrání, aby spatřil světlo světa. Na příběh Nataše Romanov, který startuje 4. fázi MCU, se můžeme těšit už v červenci.

Marvel oslavuje návrat do kin, ukázal Eternals a Fázu 4

Po více než roční pauze se Marvel rozhodl vrátit do kin se všemi svými filmy a odloženými premiérami. Tuhle skutečnost oslavuje novým videem, kde ukázal očekávané záběry z Eternals.

Shang-Chi od Marvelu sa predstavuje v prvom traileri a odhaľuje skutočného Mandarina

Niekoľkokrát odložený Marvel film Shang-Chi and the Legend of Ten Rings dostal konečne trailer a dokonca aj dátum premiéry. Stalo sa tak v deň narodenín herca Simu Liua, ktorý hrá hlavnú rolu.

Vzkřísí Loki Black Widow? Analýza trailerů

Seriál Loki od Marvelu sleduje osudy oblíbeného antihrdiny poté, co změnil časovou osu. Nový trailer nám ukázal spoustu nových i známých věcí. Například někoho, kdo se náramné ponáší na Black Widow.

Black Widow září v novém traileru

Black Widow se kvapem blíží a Marvel Entertainment nás lákají nejnovějším trailerem, kde prim hraje ústřední trojice hrdinek v podání Scarlett Johansson, Rachel Weisz a Florence Pugh.

Blade konečně našel svou scénáristku

Marvelácký lovec upírů má konečně scénáristku. Stacy Osei-Kuffour si vybral sám hlavní představitel Bladea.

Seriál WandaVision na sebe upoutává pozornost v krátkém traileru

Během neděle vydala společnost Marvel Entertainment nový trailer na očekávaný seriál WandaVision. Trailer nabízí celkem patnáct sekund prostřihů jednotlivých scén z různých časových realit.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

Florence Pugh V seriálu Hawkeye na Disney+ - Pomluva? Uvidíme!

Black Widow přichází do kin už květnu 2021 ale to rozhodně neznamená, že má Florence Pugh čas odpočívat. Internetem se traduje, že by se mohla objevit i připravovaném seriálu Hawkeye!

Marvel si z nás nechtiac vystrelil trailerom na Eternals

Pokiaľ sa neviete dočkať nového Eternals filmu, o ktorom sa toho stále veľa nevie, možno vás prekvapí, že sa na YouTube Marvelu objavil trailer s týmto názvom. Nejde o film, ale o komiks.

WandaVision sa posúva na začiatok budúceho roka a ukazuje nové obrázky

Nezvyčajný seriál WandaVision konečne dostal pevný dátum premiéry. Z konca tohto roka bol nečakane posunutý na začiatok toho budúceho.

Začína sa natáčať Spider-Man 3

Aktuálny MCU, Spider-Man Tom Holland, pridal na instagram krátke video, v ktorom kričí, že je čas na tretieho Spider-Mana.

Oficiálne porovnanie komiksových a filmových MCU scén od Marvelu

Marvel aktívne pracuje na svojom PR aj keď sa nových superhrdinských filmov kvôli koronavíru tak skoro nedočkáme. Preto nám aspoň prichystali porovnanie komiksov a filmových scén.

Ako vyzeral Tom Holland než dostal rolu Spider-Mana? Pozrite si jeho konkurz

Tom Holland sa už naveky zapísal do našich sŕdc ako Marvelovský filmový Spider-Man. Ako sa však k tejto roli dostal a čím zapôsobil na tvorcov filmu? To prezrádza zostrih z jeho konkurzov.

Unikli nové informácie týkajúce sa Black Widow

Na internete sa objavili informácie, ktoré údajne popisujú celý dej filmu Black Widow. Zahŕňať by mali aj dve potitulkové scény.

V Avengers: Infinity War sa mal objavil Iron Strange

Doctor Strange v Iron Manovskom brnení? Niečo také sa možno zdá šialené, no malo to byť súčasťou Avengers: Infinity War. Túto verziu však filmári nakoniec nepoužili.

Režisér James Gunn vytvoril nový „Awesome Mix“ pre Strážcov galaxie

Peter Quill, hlavný hrdina Strážcov Galaxie, mal vo svojom walkmene dva úžasné playlisty, ktoré mu zanechala jeho matka. Režsér James Gunn sa teraz podelil s úplne novým playlistom.

Marvel Studios nám k Velikonocům nadělili neobjevený easter egg z Avengers: Endgame

Svátky už jsou sice za námi, ale Marvel Studios nám tu nechali ještě jedno zapomenuté velikonoční vajíčko.

Thor: Love and Thunder na prvých koncept artoch

Počas spoločného internetového sledovania filmu Thor: Ragnarok predstavil režisér Taika Waititi fanúšikom prvé koncept arty z chystaného pokračovania Thor: Love and Thunder.

Kapitán Marvel 2 má oficiální datum vydání. Do kin půjde v létě 2022

Na nové pokračování Kapitána Marvel si budeme muset ještě chvíli počkat. Disney ale nelení a v pátek představilo oficiální datum premiéry.

Scenárista Ricka a Mortyho píše tretieho Ant-Mana a ďalšie novinky

Produkcie filmov a seriálov sa síce kvôli koronavíru odkladajú, to ale neznamená, že by sa práce úplne zastavili. Napríklad je už známy scenárista tretieho Ant-Mana.

Co čekat od filmu Black Widow?

Okolo filmu Black Widow stále visí množstvo otáznikov, či už ide o postavy, samotný príbeh, alebo rôzne narážky. My sme pre vás spracovali možné varianty príbehu na základe niekoľkých komiksov.

Noví mutanti 2 již obsadili Antonia Banderase jako záporáka

Režisér Novích mutantů Josh Boone potvrzuje, že pro kdysi plánovaný druhý díl obsadil Antonia Banderase do klíčové role záporáka Emmanuela da Costa.

Avengers: Endgame sa po oscaroch stalo držiteľom nového rekordu. Nie je však čo oslavovať

9. februára/února sa v Hollywoode odovzdávali ceny akadémie, známe ako Oscars. Avengers: Endgame vynikli tým, že nezískali ani jednu sošku.

Black Widow dostane vlastný prequel komiks

Natasha Romanoff, alias Black Widow patrí medzi najzaujímavejšie postavy Avangers. Až teraz sa však dočkáme samostatného filmu okolo tejto postavy a k nemu vychádza aj prequel komiks.