Zobrazit vše ve dne 24. 8. 2021
Věčné kecy Epizoda S1E8

Vopravdickej goliáš a ohnivá ženská

Robo se vrátil do kampaně Věčných duší jako goliáš Ulthar Hromohlas a již několik sezení okupuje místo při stole i umělkyně Aiwy se svojí ohnivou Sharlott.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #29

Vězení řetězů

Věčné duše dokázaly porazit Krále Hory, šelmu Fista a osvobodily tak Kordovu kapli nad pevností Askarfist. Jejich radování ovšem předčasně přerušila sama náčelnice kmene goliášů z blízké vesnice.

Hraný Cowboy Bebop od Netflixu na prvních obrázcích

Live-action adaptace legendárního anime Cobwoy Bebop se po problémech s produkcí blíží své premiéře. Konečně jsme se proto dočkali prvních obrázků.

Tento týden s Na tahu (23.8. - 29.8.)

Tento týden si společně užijeme spoustu srandy! Již dnes nás čekají Věčné kecy. Ve čtvrtek jubilejní 30. epizoda Věčných duší a v sobotu CO-OP stream u deskové hry!

Spider-Man: Bez domova láká na návrat starých známých

Dlouho očekávaný první teaser nového filmového Spider-Mana je na světě a nabízí pohled na mnoho dobře známých postav. Některé z nich se do filmu zatoulaly následkem hrátek s multivesmírem.

Catwoman se objeví ve vlastním animovaném filmu

Catwoman je více jak osmdesát let zaběhlá postava a při masivní animované produkci od DC Comics a Warner Bros. Animation se na ní konečně dostane i v sólovém filmu.

Biografický bestseller Služka dostane minisérii od Netflixu

Netflix přichází se seriálovou adaptací biografického bestselleru od Stephanie Land, jejíž název odráží realitu matky samoživitelky zápasící s chudobou, vidinou ztráty střechy nad hlavou a byrokracií.