Zobrazit vše ve dne 10. 1. 2022

Amazon zveřejnil datum vydání 3. řady The Boys

První tři epizody vyjdou již 3. června 2022 na Amazon Prime Video. Nové epizody pak budou zveřejňovány na streamovací platformě každý pátek.

Mladé dívce se úspěšně podaří svést sousedovic kluka. Stojí za tím ale skutečně láska?

Raquel je už dlouhodobě zakoukaná do urostlého chlapce od vedle, který se jmenuje Ares. A i přestože to zprvu nebylo vůbec jednoduché, nakonec se jí ho podaří svést. Věci se ale začnou komplikovat.

Druhou sérii Good Omens doplní tři tematické miniepizody z historie

Spisovatel Neil Gaiman přinesl nové podrobnosti ke druhé řadě seriálové adaptace Good Omens. Kromě šesti hlavních epizod vyjdou i tři miniepizody, ve kterých se diváci podívají do historie.

Knihu z univerza Galaxy Truckera si můžete stáhnout zdarma

Galaxy Trucker je první hra, kterou vydalo CGE. Aby tak podpořili vydání nové edice a potěšili české hráče, umožnili fanouškům získat román Galaxy Trucker: Drsná štreka v českém překladu zcela zdarma.

Nový trailer na katastrofický film Moonfall přislibuje zkázu Země a boj s mimozemšťany

Zanedlouho doputuje do kin katastrofický film Moonfall, ve kterém se na matičku Zemi bude řítit celý Měsíc. Zdá se ale, že půjde o práci mimozemských sil. Má proti něčemu takovému lidstvo vůbec šanci?

Ve věku 65 let zemřel americký herec Bob Saget

Ve věku 65 let zemřel Bob Saget, herec a komik, který se nejvíce proslavil rolí v oblíbeném sitcomu z 80. let Plný dům.

Nevídaný rekord! Spider-Man: Bez domova svým komerčním úspěchem překonal Avengers

Před několika lety se to málem podařilo Black Pantherovi, ale nakonec druhý díl o Avengerech nepřekonal. Co se ale nepodařilo jemu, tak zas dokázal nový Spider-Man. A ten dokonce zašel ještě dále.