Zobrazit vše ve dne 20. 12. 2021

Jako chlapec přišel o otce. Nyní se vikingský válečník chystá zarazit sekyru do lebky svého strýce

Slavný tvůrce hororů nám příští rok nadělí surové vikingské drama, ve kterém se mladý vikingský válečník bude chtít pomstít za smrt svého otce. Uvnitř článku tak na vás čeká nový a nadupaný trailer

Knižní novinky – Speciál: Nejlepší knihy roku 2021

První epizoda speciálních Knižních novinek je tady! Dnes se podíváme na náš výběr těch nejlepších knih, které během roku 2021 vyšli v Česku a na Slovensku. A vězte, že všechny stojí opravdu za to!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E79

Návrat české princezny a souboj čarodějů

Česká Princezna zakletá v čase se vrací v druhém dílu a vy se v něm můžete objevit také. Na internetu se objevil nový Doctor Strange a Harry Potter na kouzla kašle.

Zaklínač: Sex s Triss a bisexuální Lambert. Scény, které se do druhé řady nakonec nedostaly

Jak by vypadala druhá série Zaklínače, kdyby se v ní ponechaly některé původní plány ve scénáři? Přesně o tom bude pojednávat tento článek, který vám jednotlivé pasáže představí. Jak na vás působí?

Doporučení deskových her z redakce

V tomto článku si můžete přečíst pár redakčních doporučení na deskové hry. Jde sice o menší výběr, ale jde jak o menší, tak větší tituly.

Studio Warner Bros. chce natočit další filmy ze světa Harryho Pottera. Co na to J. K. Rowling?

Pokud se vám stýská po světě Harryho Pottera a Fantastická zvířata vás moc neba, tak nevěšte hlavu. Studio Warner Bros. totiž nehodlá s kouzelnickým světem seknout. Naopak ho chce ještě více rozšířit.

Denzel Washington zvažuje odchod do hereckého důchodu

Jeden z nejlegendárnějších a nejlepších herců všech dob si pohrává s myšlenkou, že odejde do hereckého důchodu. Sám se totiž již považuje za zvadlý list, který má ta nejlepší léta již dávno za sebou.

Počítání hvězd - sci-fi z alternativní historie, se kterým se nepřepočítáte

Kniha Počítání hvězd sleduje alternativní historii kosmického programu poté, co je Zem zdevastována asteroidem. S její kvalitou jsem ale nepočítal ani já.

Dramatický thriller Severance představí rozklad algoritmů naší paměti

Streamovací platforma Apple TV+ představila upoutávku antiutopistického thrilleru Severance, který postaví pevnou hranici mezi osobním a pracovním životem uvnitř obřího korporátu.

Seriál Halo se vyhne konfliktu s hrami a knihami

Televizní seriál Halo, který se chystá pro placenou službu Paramount+, nebude kanonický. Seriál ze sci-fi světa Master Chiefa nebude svázán s oficiálním kontextem série.