Zobrazit vše ve dne 24. 7. 2022

Očekávaná hra Gotham Knights dostane komiksový prequel

Videohra Gotham Knights už nám pomalu klepe na dveře a dorazí k nám již 25. října. Ten samý den začne vycházet i komiksový prequel, který bude obsahovat kódy do hry samotné. U nás ale nevyjde.

Kdo je dnes pravý nerd? A co to vůbec znamená?

Jaká musí člověk splnit kriteria na to, aby se mohl nazývat nerdem? A co to vůbec znamená, když je někdo nerd? Přesně na to se v dnešním videu podívala fangorka.

Sandman se na Comic-Conu objevil s úchvatným trailerem

Sandman je velmi očekávaný seriál z produkce Netflixu, který má kopírovat příběh komiksové ságy z pera Neila Gaimana. Nový trailer odhaluje nové postavy a slibuje ještě akčnější podívanou.

Trailer na Black Panthera 2 představuje Atlanťany a superhrdinskou nástupkyni Iron Mana

Tak jsme se konečně dočkali vůbec prvního oficiálního traileru na dlouhou očekávanou marvelovku, kterou je samozřejmě snímek Black Panther: Wakanda Forvever. Podívat se na něj můžete uvnitř článku.

Fantastický trailer na She-Hulk odhaluje nejedno překvapení

She-Hulk dorazí na Disney+ už v polovině srpna a nejnovější ukázka láká na mnoho postav. Nechybí ani humor a mnoho odkazů na dění v MCU. Zelená právnička přijde do styku s nejednou zajímavou postavou.

Nová ukázka Black Adama ve víru síly a dominance

Dwayne Johnson si splnil sen a objevil se jako hlavní antihrdina v komiksové sólovce Black Adam. Nejenomže na Comic Conu představil nový trailer, ale fanoušky překvapil i skvělým vstupem na podium.

Nový Shazam ukazuje Batmana, Flashe, Hellen Mirren a dinosaura!

Díky probíhajícímu Comic Conu v San Diegu jsme se konečně dočkali traileru na film Shazam! Fury of the Gods. V něm se opět představí Zachary Levy jako hrdina Shazam, celá Shazam family a mnozí další.