Zobrazit vše ve dne 23. 5. 2022

Tvůrce Hry na oliheň chystá o seriálu natočit satirickou sérii jménem The Best Show on the Planet

Dong-hyuk Hwang se ke své Hře na oliheň nevrátí pouze pro druhou řadu, ale také k ní vytvoří vlastní satiru, která se zaměří na tvorbu celého seriálu. Jmenovat by se měla The Best Show on the Planet.

Velkolepý konec Ethana Hunta? První trailer na Mission: Impossible – Dead Reckoning je zde!

Mission: Impossible – Dead Reckoning má konečně svůj první oficiální trailer. A to téměř celý rok před premiérou filmu. Zdá se ale, že Ethan Hunt bude mít se zachraňováním světa opět plné ruce práce.

Sony fanoušky ujišťuje, že Mizerové 4 jsou pořád v plánu. I s Willem Smithem

Když na udělování Oscarů vlepil Will Smith Chrisu Rockovi facku, rázem se nad dalším dílem Mizerů objevila temná mračna. Vrchní představitel studia Sony však fanoušky ujistil, že se nemají čeho bát.

Podobizna Stana Leeho se díky ,,jedinečné dohodě" může objevit v budoucích Marvel projektech

Odchod legendárního tvůrce Stana Leeho zarmoutil nespočet fanoušků Marvel univerza. Společnost se nyní však rozhodla jeho podobiznu oživit a použít v budoucích projektech a zábavních parcích.

G. R. R. Martin prohlašuje, že kvůli dosud nevydaným Vichrům zimy narůstá počet zlomyslných fanoušků

Na další díl ze slavné knižní série Píseň ledu a ohně, ze které vychází neméně slavný seriál Hra o trůny, čekají fanoušci více než deset let. George R. R. Martin si ono úmorné čekání dobře uvědomuje.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E6

Disney+ vs. Netflix, nový Doktor a hlavně AVATAR!

Dnes se podíváme na souboj dvou velkých streamovacích gigantů! Disney+ jde na český trh a Netflix chystá svůj Geeked Week! Také máme nové informace o novém Pánovi času a Avatarovi.

Batman pokořen. Nový Doctor Strange se stal nejvýdělečnějším filmem roku 2022

Komiksový čaroděj sesadil z komerčního trůnu netopýřího ochránce Gothamu. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství už vydělal více než 800 milionů dolarů, čímž se stal zatím nejúspěšnějším filmem roku.

Netflix se se svými zaměstnanci nepáře. Pokud je obsah služby uráží, tak ať raději vypadnou

Streamovací služba Netflix nedávno vydala memorandum, jež bylo z části určené zaměstnancům, kteří nebyli spokojení s obsahem služby. Vedení platformy oznámilo, že koho obsah uráží, tak může odejít.