Zobrazit vše ve dne 19. 10. 2021

Co vše jsme viděli během DC FanDome 2021

DC FanDome je obří event společností DC Comics a Warner Bros., který vznikl díky pandemické situaci. Letos při jejím druhém ročníku jsme dostali opět pořádnou nálož informací z populárního vesmíru.

Hraná verze seriálu Kovboj Bebop představuje ten nejstylovější teaser trailer měsíce!

Na akci TUDUM se nám Netflix pochlubil s intrem na nadcházející seriálovou adaptaci Kovboje Bebop, které je téměř přesnou kopií originálu. Nyní nám konečně nadělil i teaser trailer. A je boží.

Ucházel se o roli Hana Sola. Dnes je známý herec rád, že ji nakonec nezískal

Sympaťák Christopher Walken má za sebou už celou řadu ikonických rolí. Jednu z nich ale mohla být i role Hana Sola ze Star Wars, ovšem nakonec ji nezískal. Herec to však považuje za štěstí.

Filmová adaptace Shakespearovy slavné divadelní hry Macbeth se pochlubila působivým teaser trailerem

Slyšeli jste někdy o Tragédii Macbetha? Čekali jsme, že ne. Není to příběh, který by vám vyprávěli Češi. Je to skotská legenda…

Psychologické drama The Lost Daughter bude zkoumat hrůzu a nejistotu z mateřství

Netflix představuje trailer na svůj nadcházející film, který zrežírovala a napsala sympatická herečka Maggie Gyllenhaal. Bude se zabývat temným nahlédnutím do mysli matky ve středních letech.

Tento týden s Na tahu (18.10. - 24.10.)

Předposlední týden Štětcoberu bude pohodový! Ve čtvrtek nás čeká již 38. epizoda Věčných duší (na stejném čísle skončil Počátek) a v sobotu Lamy na tahu, kterých se ujme Flowee!

Máme pro fanoušky Marvelu jednu velice špatnou zprávu

Tak tohle fanoušky marvelovek rozhodně nepotěší. Disney totiž před nedávnem přišel s oznámením, že hned několik filmů, které vznikají pod jeho rukou, bude odloženo na pozdější datum.

Pátý Indiana Jones se znovu odkládá o rok

Tohle už začíná být otravnější než jekot Willie Scottové z Chrámu zkázy. Návratu Indyho jsme se měli po několika odkladech dočkat v létě příštího roku, nyní ale musíme čekat na léto 2023.