Zobrazit vše ve dne 18. 7. 2022

Fanoušci Netflixu, zbystřete. Druhý ročník virtuální akce TUDUM se pomalu blíží

Minulý rok jsme se od Netflixu dočkali virtuálního panelu jménem TUDUM, během kterého nám slavný streamovací gigant představil své nejrůznější novinky. A letos se můžeme těšit také na druhý ročník.

Dílo politické korektnosti?! Ms. Marvel

Seriál Ms. Marvel byl předmětem mnohých debat ještě před samotným vydáním. Muslimství, jiné schopnosti, nebo jiný styl režie? Sedli jsme si a probrali tak hlavní změny a zrecenzovali tento MCU seriál.

Captian Marvel a její nový kostým. Co na něj říkají fanoušci?

Za rok k nám dorazí nová marvelovka, kterou bude snímek The Marvels. Bude se tak jednat jak o pokračování filmu Captian Marvel, tak i seriálu Ms. Marvel. A jak by v něm mohla Carol Danvers vypadat?

Prohlédněte si novou várku fotek ze seriálu Pán prstenů: Prsteny moci

Pomalými kroky se k nám blíží září. A s jeho příchodem se také dočkáme nového seriálu ze světa Středozemě, který ponese název Pán prstenů: Prsteny moci. Amazon se tak pochlubil s novými fotkami.

Nového filmu od oscarového režiséra Americké krásy se dočkáme ještě letos

Už letos se dočkáme nového filmu od režiséra Sama Mendese, který ponese název Empire of Light. O hlavním ději toho moc nevíme, ale v hlavních rolích se například představí Colin Firth a Olivia Colman.

Jak dobře znáš dobrodružství Indiany Jonese?

Zásluhou chystaného pátého filmu je Indiana Jones znovu v kurzu. Nejen s předměty, po kterých vždy pátrá, ale i s ním samotným je spojena dlouhá a pestrá historie, jejíž znalost teď můžete prověřit.

Tvůrci Avengerů promluvili o svém vysněném MCU projektu, který svou velkolepostí překonává i Endgame

Bratři Anthony a Joe Russoovi v rozhovoru pro Deadline promluvili o projektu, který by jednoho dne rádi pro MCU vytvořili. Pokud by k tomu došlo, jednalo by se o mimořádně velkolepou podívanou.

Thor v kinech prudce šlápl na brzdu. Jeho pokles tržeb je jeden z největších v historii MCU

Marvelovka Thor: Láska jako hrom už v kinech patrně tolik nevalí. Od svého zahajovacího víkendu totiž zaznamenala opravdu výrazný pokles tržeb. Top Gun: Maverick překonal další významnou hranici.