Zobrazit vše ve dne 5. 8. 2022

Marvel je jeden velký bordel: Kompletní shrnutí 4. fáze MCU

Čtvrtá fáze MCU je doopravdy komplikovaná a děje se toho tak moc, že někteří nestíhají sledovat všechny filmy a seriály. Proto jsme se rozhodli shrnout děje všeho, co je ve čtvrté fázi.

Napínavý souboj Predátora s indiány dnes premiéruje! Podívejte se na krátké zákulisní video o filmu

Očekávaný den nadešel. Snímek Prey, ve kterém se Predátor postaví proti kmeni udatných Komančů, dnes konečně premiéruje na Hulu. Studio 20th Century se tak rozhodlo ještě vydat krátké zákulisní video.

Ženu Boba Marleyho si v připravovaném životopisném filmu zahraje hvězda z nejnovější bondovky

Studio Paramount chystá životopisný film, který se zaměří na život Boba Marleyho. Snímek tak nedávno nabral na palubu hereckou posilou v podobě Lashany Lynch, který ztvární zpěvákovu ženu Ritu.

Hvězda z filmu Nedotknutelní ztvární hlavní roli v remaku akčňáku Killer od Johna Woo

John Woo pro službu Peacock hodlá natočit remake svého vlastního slavného filmu jménem Killer, který patří ke špičkám akčního žánru. Hlavní roli v něm má tentokrát ztvárnit slavný francouzský herec.

Režisér snímků V Bruggách a Tři billboardy kousek za Ebbingem představuje svůj nový film

Martin McDonagh nám po několika letech konečně nadělí svůj nový film. Ten ponese název The Banshees of Inisherin, přičemž se zaměří na dva muže, kterým se z nejasného důvodu začne rozpadat přátelství.

Je to oficiální. Lady Gaga si v pokračování Jokera zahraje Harley Quinn

Pokračování úspěšného Jokera je pomalu na cestě. A zdá se, že si v něm skutečně zahraje slavná zpěvačka Lady Gaga. Taktéž se zdá, že druhý díl by mohl skutečně být alespoň z určité části muzikálem.

V seriálu Lost Ollie se hračkový králíček vydá na dlouhou a úžasnou cestu zpátky domů

Ke konci měsíce nám Netflix nadělí svůj čtyřdílný seriál jménem Lost Ollie, ve kterém se dočkáme dobrodružné výpravy jedné malé a roztomilé hračky. Ta se musí pokusit najít cestu zpátky domů.