Zobrazit vše ve dne 29. 9. 2021
TOP 5 Epizoda S1E80

Fiktivní filmové drogy, které vám vyrazí mozek z hlavy

Drogy jsou špatné, ano? To víme všichni. Protože v naší realitě najdeme často fakt silné ekrazity, vybrali jsme pro vás TOP 5 fiktivních filmových drog, které vám vyrazí mozek z hlavy

Známe oficiální název dalšího filmu Guye Ritchieho s datem vydání!

Od premiéry posledního filmu britského režiséra neuběhl ani půlrok a už tu za pár měsíců budeme mít další novinku. A jak se zdá, opět to žádná prča nebude.

Tarantinův příští film bude obsahovat jednu velice smutnou podívanou

Není žádnou novinou, že příští film Quentina Tarantina bude tím úplně posledním. A podle toho také bude vypadat úplný začátek.

George Lucas se dočká dokumentu a akční figurky

Tvůrce Star Wars a otec archeologa Indiany Jonese bude zvěčněn jako stormtrooper v rámci řady figurek Black Series od společnosti Hasbro. Podle všeho se chystá také šestidílný dokument o Lucasovi.

Režisér „nejhorší“ marvelovky by v budoucnu rád vydal vlastní temnější verzi

Druhý díl Thora rozhodně nepatří k nejoblíbenějším marvelovkám. Ale není to pouze režisérova vina. Ten měl totiž zcela jiné představy, které však Marvel dost okleštil.

Režisér pokračování Venoma natočí Orwellovu Farmu zvířat

Slavný román George Orwella se dočká další filmové adaptace. Tentokrát pod taktovkou Andyho Serkise, kterému se režírování filmů evidentně zalíbilo.

Zastavení vlaku pouhým pohledem a příchod do ráje. Tak měl původně skončit film Zoolander

Komedie Zoolander si získala řadu fanoušků nejen v USA, ale i nás. Jeho tvůrce ale nedávno vyjevil, že pro film chystal zcela odlišný konec.