Zobrazit vše ve dne 25. 9. 2021

Seriálu Arcane se dočkáme v listopadu i s dabingem

Netflix oznámil premiéru seriálu ze světa League of Legends skrze velmi akční trailer, který poodhaluje zničené dětství sester Vi a Jinx a jejich život v Piltoveru a Zaunu.

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.

Netflix TUDUM: První ukázka ze seriálu The Sandman odpovídá komiksové předloze

První ukázka ze seriálu The Sandman dokazuje, že bychom se konečně mohli dočkat seriálové adaptace, která respektuje svou předlohu. V traileru nechybí známé kulisy či temná atmosféra.

Čtvrtá série Cobra Kai dostala datum, teaser a „vtipný“ skeč na TUDUM

Globální event. Netflix TUDUM nám v rámci nových oznámení ukázal krátký teaser s definitivním datem premiéry čtvrté série Cobra Kai. Vrací se i Terry Silver.

Red Notice s The Rockem, Gal Gadot a Ryanem Reynoldsem ukazuje akční klip z TUDUM

V rámci globální virtuální akce Netflix TUDUM jsme se dočkali první akční ukázky z filmu Red Notice, ve kterém se potkají tři Hollywoodské hvězdy akčních a superhrdinských filmů.

Hlavním tématem čtvrté řady Stranger Things bude čas, hrdinové nahlédnou do minulosti městečka Hawkins

Netflix odhalil první klíčové nové místo k prozkoumání, které diváky čeká v blížící se čtvrté řadě oblíbeného seriálu Stranger Things.

Star Wars: Co si představitel Luka Skywalkera myslí o prequelové trilogii?

Obzvlášť v zahraničí jsou prequely hodnoceny poměrně rozporuplně. Někteří je nenávidí do morku kostí, další je považují za nejlepší Star Wars. Jaký názor na to ale má Mark Hamill?

Russell T. Davies se znovu vrací do křesla showrunnera pro Doctor Who

Člověk, který před 16 lety oživil nejdéle běžící sci-fi na světě, se opět vrátí do křesla showrunnera, aby dohlédl na 60. výročí seriálů. Otázkou je, jestli zůstane i déle.

Marvel žaluje rodinné příslušníky svých komiksových tvůrců. Chtějí studiu převzít práva na známé hrdiny

Vypadá to, že začne úmorná přetahovačka o práva na používání populárních marvelovských postav. Proti sobě se tak postaví příslušníci rodin komiksových autorů a studio Marvel, které vlastní Disney.

Dramatická minisérie Dopesick odkryje pozadí opiátové epidemie ve Spojených státech

Hulu zanedlouho začne streamovat limitovanou sérii Dopesick, jež zaznamenává dramatický vývoj a dopad uměle vyvolané opiátové epidemie ve Spojených státech.

Režisér Revenanta dokončil svůj nejnovější film

Známý mexický režisér v posledních několika letech zcela zmizel z filmařského radaru. Nyní se ale opět vrací s novinkou, která se od jeho posledního filmu bude v mnohém lišit.