Zobrazit vše ve dne 9. 9. 2021

Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní

Nejnovější snímek spadající do filmového univerza Marvelu se rozhodl vydat směrem naprosto odlišným od svým předchůdců. A vyplatilo se. Tento komiksový výlet inpirovaný Asií zkrátka nesmíte minout!

Pátá Očista je venku sotva pár měsíců a její tvůrce už napsal scénář k další

Některé filmové série zkrátka nemají konce. To samé může platit i pro Očistu, jejíž tvůrce už napsal scénář k dalšímu dílu. Zda ovšem skutečně vznikne není zaručené. Ale je to poměrně pravděpodobné.

Netflix už získal i DiCapria, hvězdně obsazená sci-fi komedie Don't Look Up dorazí k divákům o Vánocích

Netflix zveřejnil oficiální teaser sci-fi komedie Don't Look Up, která vypráví příběh dvou bezvýznamných astronomů na obrovském mediálním turné, jež varuje lidstvo před blížící se katastrofou.

Konečně! The Matrix Resurrections představuje svůj první plnohodnotný trailer

Po zveřejnění originálního teaseru to byla opravdu jen otázka času. Pouhých pár měsíců před premiérou nám dlouho očekávané pokračování Matrixu představuje svůj první pořádný trailer.

Půlnoční mše bude novou hororovou náloží od tvůrce seriálu The Haunting

Tvůrce jednoho z nejpůsobivějších hororových seriálů poslední doby nám naservíruje hrůzostrašnou nadílku, která si bude brát inspiraci z filmů Ariho Astera.

Anthony je zpět! Věčné duše opět kompletní!

Minulý týden dorazily Věčné duše do města Feolinn. V tomto městě se chtěly pouze zastavit a vyrazit dále směr Othe. Potkaly ovšem Anthonyho a také jeho známého Juliena. Toto setkání přineslo problémy.

Star Trek slaví 55. let existence, všechny novinky na jednom místě!

Na oslavách 55. výročí Star Treku se nejen vzpomínalo na staré seriály, ale viděli jsme i mnoho ukázek z těch nových, a to včetně Strange New Worlds nebo Picarda.

Není čas zemřít: Padouch nové bondovky není tím, za koho ho fanoušci pokládali

Lyutsifer Safin bude novým padouchem, který se postaví do cesty agentovi 007. Kým ale ve skutečnosti je? Teorií je hodně, ovšem díky režisérovi máme nyní jasno v tom, kým určitě není.

Našlapaný trailer na film Injustice naznačuje události, které změní Supermana k nepoznání

Superman – kladná síla, kterou jen tak nic nerozhází a jeho dobráctví je nakažlivé. Nebo ne? Co když Joker zaútočí na něj a jeho nejbližší a ublíží mu jako nikdo jiný? Přesně o tom bude film Injustice