Zobrazit vše ve dne 16. 2. 2022
TOP 5 Epizoda S1E100

Herci, kteří se pro svou roli narodili

Taky si někdy říkáte, že někteří herci snad ani nehrají, ale naprosto zosobňují svou postavu? Téměř jakoby se pro danou roli narodili a na celém širém světě není nikdo, kdo by tu prácu odvedl líp.

V uruguayském zombie hororu Virus: 32 bude žena pátrat po své dceři ve sportovním centru

Studio Shudder má rozhodně horory rádo. Dokazuje nám to i vydáním dalšího hrůzného snímku, ve kterém se hlavní hrdinové budou muset potýkat se zombie epidemií přímo uprostřed sportovního centra.

Sonicův rival Knuckles se dočká svého vlastního seriálu, opět ho v něm ztvární Idris Elba

Ve druhém díle filmového Sonica se objeví jeho slavný rival Knuckles, kterého namluvil Idris Elba. Podle tvůrců je ve výrobě i samostatný seriál, ve kterém herec slavnou herní postavu ztvární znovu.

Scénář k druhému dílu Duny je hotový, natáčet se začne ještě letos

Druhý díl úspěšné Duny se už pomalu začíná dávat do pohybu. Scénář má již režisér Denis Villeneuve hotový, přičemž samotná produkce by měla začít ještě letos, přesněji na konci nadcházejícího léta.

Tiché místo: Část 3 je oficiálně ve výrobě. Ale raději se obrňte trpělivostí

Po komerčním úspěchu předchozích dílů slavné hororové série Tiché místo vlastně ani není divu, že se nakonec dočkáme i dílu třetího. Má to ale háček. Dorazí k nám však až za poměrně dlouhou dobu.

Nový Spider-Man poráží Avatara. Stal se třetím nejvýdělečnějším filmem v americké historii

Cameronův Avatar už není na třetím místě nejvýdělečnějšího filmu v USA a Kanadě. Přebral mu ho totiž extrémně úspěšný Spider-Man: Bez domova, který i po pár měsících od své premiéry boří rekordy.

Čtvrtý Star Trek se začne natáčet na konci tohoto roku

Paramount potvrdil natáčení již čtvrtého filmu z franšízy Star Trek. Společnost momentálně jedná s představiteli hlavních rolí o jejich návratu.

Známe datum premiéry poslední řady Peaky Blinders

Populární britský gangsterský seriál Peaky Blinders brzy dorazí se svoji poslední, šestou řadou. Oznámení proběhlo skrze obří graffiti v samém centru města Birmingham.