Zobrazit vše ve dne 15. 3. 2022

Riot Games koupil podíl v animačním studiu, které stojí za seriálem Arcane

Společnost Riot Games, která stojí za vznikem League of Legends, koupila podíl v animačním studiu Fortiche Production, což by mělo umožnit lepší spolupráci na budoucích projektech.

Závěrečný trailer k filmu Ježek Sonic 2 láká na velkou akci, velké srdce a velké roboty

Uvedení filmu ježek Sonic 2 do kin 8. 4. se rychle blíží. Aby fanoušci nejrychlejšího modrého ježka byli ještě více nadšeni, byl ke včerejšímu dni zveřejněn finální trailer nabitý akcí a easter eggy.

Oficiální trailer na seriál Ms. Marvel představuje první muslimskou superhrdinku

První oficiální trailer na Ms. Marvel je konečně zde. Představí nám teenagerovskou dívku Kamalu, které se plní její největší sen. Stává se z ní superhrdinka. Ovšem to s sebou přivede i jistá rizika.

TOP 5 Epizoda S1E104

Nejlepší představitelé Batmana

Batmana v průběhu jeho dlouhé filmové a seriálové historie, hrálo mnoho různých herců. Vybrat mezi nimi toho nejlepšího není vůbec jednoduché.

Knižní novinky 7.3.–13.3.: Vizuální ohňostroj Davea McKeana

Česká fantastika, spojení hororu a fantasy, mořské dobrodružství Ricka Riordana a další vizuální ohňostroj Davea McKeana. Z dnešních Knižních novinek si vybere opravdu každý knihomol.

Nový trailer na seriálovou adaptaci Halo se zaměřuje především na vedlejší postavy

Paramount nám téměř týden před premiérou nadělil další nový trailer na seriálovou verzi Halo. A i když se v něm objeví i sám Master Chief, tentokrát je pozornost věnována především vedlejším postavám.

Věčné duše Epizoda 52

Cesta síly a odvahy

Naše skupina po porážce dryád vychutnává zasloužený odpočinek na kraji moře v chatce druida Ursurixe. Spokojeni ziskem pagodové květiny a vyřešením problému Bogolo Bogolo Bogolo.

V traileru na mysteriózní seriál Parallels poskočí skupinka teenagerů dopředu v čase

Už za několik dní k nám dorazí zbrusu nový seriál jménem Parallels, který se patrně bude zabývat cestováním v čase. Děj se zaměří na skupinu teenagerů, kterým jedna oslavná noc navždy změní životy.

Seriál Tokyo Vice prozkoumá nebezpečná zákoutí japonského organizovaného zločinu

HBO Max už za měsíc představí svůj nejnovější seriál jménem Tokyo Vice. V něm se mladý novinář rozhodne nahlédnout do života japonského organizovaného zločinu. To však pro něj nebude vůbec bezpečné.

Obi-Wan Kenobi: Měl se hlavním padouchem nového Star Wars seriálu stát Darth Maul?

Už je poměrně jasné, že kromě Dartha Vadera budou ve Star Wars seriálu Obi-Wan Kenobi primární hrozbou imperiální Inkvizitoři. Nicméně zdá se, že původně měla tato role připadnout Darthu Maulovi.

Druhého Kocoura v botách se dočkáme ještě letos. Vrátí se s ním i Antonio Banderas

Už letos na podzim k nám dorazí druhý díl o odvážném Kocourovi v botách. Ten se nyní vydá na velkolepou cestu, aby mohl obnovit svých osm životů, které během svých mnohých dobrodružstvích ztratil.