Zobrazit vše ve dne 12. 1. 2022
TOP 5 Epizoda S1E95

Klasické animované filmy, které nejsou od Disney

Když se řekne klasická animace, všechny obyčejně napadne Disney. A to není divné. My se dnes ale podíváme jinými směry. Ukážeme vám TOP 5 klasických animovaných filmů, které nejsou od Disney.

Scénárista filmu Spider-Man: No Way Home objasňuje mezeru v ději Venoma 2

Scénárista Spider-Mana: No Way Home, Chris McKenna, se rozhodl objasnit mezeru zápletce Venoma. Proč Eddie Brock a Venom mohli skončit v MCU, když údajně neznali totožnost Spider-Mana?

Spin-off Tichého místa možná našel svého režiséra

Pár měsíců to studio Paramount trvalo, ale nakonec je snad hledání konečně u konce. Třetí díl ze série Tiché místo nalezlo svého režiséra. A to v podobě Michaela Sarnoskiho, který natočil snímek Pig.

Studio 666 představí nejkrvavější a nejšílenější nahrávání nového alba skupiny Foo Fighters

Když frontmana vaší rockové kapely posednou démonické entity, tak se rázem nahrávání nového alba stane mnohem zábavnější. Dokáže vám to i nový film Studio 666, ve kterém uvidíme skupinu Foo Fighters.

Hlasová asistentka zachytila zvuk a obraz násilného zločinu, který kupodivu nikdo nechce vyšetřovat

Už za necelý měsíc nám režisér Steven Soderbergh představí svůj nejnovější thriller s nádechem sci-fi jménem KIMI. Vyprávět bude o hlasové asistence, které se podaří zachytit důkaz o hrozivém zločinu.

Smrti zkrátka nelze uniknout. Dokáže to již šestý díl slavné filmové série Nezvratný osud

Série Nezvratný osud se po více než deseti letech konečně vrátí. I přestože ještě neznámě datum vydání a jméno režiséra, k projektu se jako producent upsal filmař Jon Watts, tvůrce MCU Spider-Manů.

Finální trailer na Vřískot 5 dokáže, že pravidla pro přežití tentokrát stačit nebudou

Premiéra pátého Vřískotu k nám dorazí v podstatě už na několik hodin. Studio Paramount proto vydalo poslední trailer, ve kterém opět uvidíme nejen hrozivého Ghostface vraha, ale i známé hrdinské trio.