Zobrazit vše ve dne 24. 11. 2021
TOP 5 Epizoda S1E88

Nejblbější filmové a seriálové blondýnky

Stereotyp blbé blondýny je doposud v naši společnosti zaužívaný, i když není vůbec pravdivý. Existuji vtipy o blbých blondýnkách, knihy, mémy a, jak jinak, i hollywoodské filmy.

Seriál As We See It se zaměří na trojici dvacátníků, kteří trpí poruchou autistického spektra

Nadcházející seriál od Amazanu bude vyprávět příběh tří mladých lidí, kteří trpí autismem. Žádné depresivní drama však nečekejte v seriálu se dočkáme i notné dávky humoru.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania hlásí dotočeno! Dočkáme se v něm Thanosova nástupce?

Padla poslední klapka pro třetí film o Ant-Manovi, což znamená, že film je konečně připravený vstoupit do postprodukce. Jak velkou roli ale bude ve filmu hrát hrozivý Kang Dobyvatel?

Amazon má prý zájem o seriálový Mass Effect

Dle nejnovějších spekulací má Amazon Studios blízko k uzavření dohody se společností Electronic Arts, která má mít za následek vznik televizní série ze světa Mass Effectu.

Hayao Miyazaki se vrací z důchodu, aby pro vnuka vytvořil svůj úplně poslední film

Slavný anime tvůrce nám nadělí ještě jeden film, který má být už opravdu úplně poslední. Bude se jednat o adaptaci japonského románu ze třicátých let, kterou Miyazaki vytvořil pro svého vnuka.

Netflix dostal vlastní sekci na Spotify

Netflix Hub na Spotify je místem, kde najdete soundtracky k vašim oblíbeným filmům a seriálům, podcasty od jejich tvůrců, ale také tematické playlisty. A nejen to...

Jeremy Renner málem odešel z MCU. Jednu dobu byl ochotný vzdát se role Hawkeye

Osobní život může občas hercům pěkně zamávat s jejich filmovými smlouvami. Obzvlášť to platí pro MCU filmy, kde se herec v podstatě upisuje pro vícero projektů. Své o tom ví i Jeremy Renner.

Potápěč – Mysteriózní rodinné drama, které vám vezme dech

Grafický román Potápěč kanadského komiksového tvůrce Jeffa Lemirea není jen pouhým komiksovým příběhem. Potápěč je atmosférické, smutné umělecké dílo plné metafor a emocí.

První ukázka z filmu Jurský svět: Nadvláda nás vrací do minulosti před 65 miliony let

Třetí Jurský svět je snad už konečně na obzoru, a tak jsme se dočkali první ukázky, která představuje pětiminutový prolog filmu. V něm vidíme zejména dinosaury v jejich přirozeném prostředí.