Zobrazit vše ve dne 11. 5. 2022

Připravovaný seriál Paper Girls se představuje tajemným teaserem

Máca, Tiff a KJ jsou kamarádky, které spolu rozvážejí noviny. Přidá se k nim nová holka Erin a společně omylem zkříží cestu cestovatelům časem. Čtveřice hrdinek se nám poprvé ukazuje v krátkém teaseru

Tajuplné světy Neila Gaimana

Mezi fantasy krále na literárním, komiksovém a filmovém poli rozhodně patří i Neil Gaiman. A pokud jste se o slavném tvůrci Sandmana chtěli dozvědět něco bližšího, pak je dnešní téma přesně pro vás!

Adam Sandler bude ve sportovním dramatu Životní trefa pátrat po nové basketbalové hvězdě

V nadcházejícím filmu od Netflixu si Adam Sandler zahraje basketbalového náboristu, jehož život stojí za prd. Pokusí se to změnit nalezením nové basketbalové hvězdy, kterou taktéž začne trénovat.

Anthony Hopkins v traileru na sci-fi Zero Contact představí plán na záchranu Země před zkázou

Studio Lionsgate nám už na konci měsíce představí sci-fi jménem Zero Contact, ve které žije lidstvo v kompletní izolaci. Jistý miliardář ale před svou smrtí nahraje zprávy několika vyvoleným jedincům.

Tom Hiddleston promluvil o Lokiho přiznání, které pobouřilo nemálo fanoušků MCU

Jak se postava Lokiho v MCU změnila? K tomu se vyjádřil představitel Lokiho, Tom Hiddleston. Po kontroverzním odhalení v seriálu byli někteří fanoušci pobouřeni, herec je však s rozhodnutím spokojen.

Režisér Old boye představuje svůj nejnovější thriller Decision To Leave v prvním traileru

Po dlouhých šesti letech se vrací do filmového světa slavný režisér Park Chan-wook. Už letos na podzim nám totiž představí svůj nejnovější snímek, kterým bude mysteriózní thriller Decision To Leave.

Zrušená bondovka s Danielem Craigem od režiséra Trainspottingu se měla odehrávat v Rusku

Britský oscarový režisér Danny Boyle měl původně natočit poslední bondovku, ve které by si zahrál herec Daniel Craig. Nakonec ale od projektu odstoupil. Co ale vlastně pro fanoušky agenta 007 chystal?

Tak bude ten Ezra Miller v roli Flashe přeobsazen, nebo ne?

Z Ezry Millera se v poslední době stal velký potížista. Kvůli svému chování na Havaji byl hned dvakrát zatčen, také byl i obviněn z krádeže. Jaká je tedy jeho budoucnost v roli bleskurychlého Flashe?