Zobrazit vše ve dne 31. 3. 2022

Batman v novém komiksu bojuje se svým dvojníkem i sám se sebou.

Nový komiksový Batman s podtitulem Dvojník se dá klidně brát jako volné pokračování live adaptace, která okupuje momentálně kina. Drsný, temný a zločinem prosáklý Gotham skrývá mnohá tajemství.

Ezra Miller zatčen na Havaji za napadání a urážení lidí v místním karaoke baru

Herec Ezra Miller se kapánek neudržel a začal v jednom karaoke baru na Havaji dělat trochu bordel. Nezůstal však pouze u vulgárních výrazů, údajně došlo i na konfrontaci. Herce posléze zatkla policie.

Simu Liu odmítá podepisovat kontroverzní komiksy

Simu Liu, představitel Shang-Chiho, se chystá na washingtonský AwesomeCon. Při své autogramiádě ale odmítá podepisovat kontroverzní komiksy série Master of Kung-Fu.

Režisér hudebního filmu Once připravuje životopisný snímek o Bee Gees

Příběh skupiny Bee Gees se dočká filmového zpracování. Postará se o něj John Carney, který je především zodpovědný za oscarový snímek Once. Zatím však nevíme, v jakém období se bude film odehrávat.

V červnu dorazí komiksový crossover mezi Marvel a Fortnite

Loňský crossover mezi DC a Fortnite slavil obří úspěch. Nyní se do světa Fortnite ponoří i druhé nejvýznamnější komiksové nakladatelství. V příběhu se můžeme těšit na Spidermana, Wolverina a další.

Nový psychologický krimi film The Killer od Davida Finchera hlásí dotočeno

Známý režisér David Fincher nám pravděpodobně na konci letošního roku nadělí svůj nejnovější krimi film, který ponese název The Killer. Na snímku pracoval i Andrew Kevin Walker, scénárista filmu Sedm.

Série Spy Kids se dočká rebootu, o který se opět postará Robert Rodriguez

Že je Spy Kids série mrtvá? Ani náhodou. Robert Rodriguez jí chce totiž vdechnout nový život v podobě připravovaného rebootu, který vzniká pod dohledem Netflixu. Návrat starých známých ale nečekejte.

Jim Carrey je „znechucen“ jednáním Willa Smithe na Oscarech

V rozhovoru pro CBS Mornings, kde měl Carrey primárně hovořit o svém novém filmu Sonic 2, se také vyjádřil k situaci na Oscarech. A upřímně sdělil svůj názor na to, co si o Willu Smithovi myslí.

Temný mrak zahalil Věčné duše

Trent Ikithon nebyl Ikiton. Jen velmi důkladná iluze. Do tohoto článku vstupujte jen na vlastní nebezpečí. Bylo to velké a spoilerům se nevyhnete. Raději koukněte na záznam na Youtube!

Seriál Rod draka má oficiální datum premiéry a zbrusu nové fotky hlavních postav

Nacházející seriál Rod draka, který bude spin-offem na populární Hru o trůny, konečně zná datum premiéry. Mimo jiné jsme se také dočkali řady fotek, na kterých najdete ty nejpodstatnější postavy.

Legendární Bruce Willis ukončuje svou hereckou kariéru

Slavný herec Bruce Willis se rozhodl ukončit svou hereckou kariéru. Důvodem je jeho diagnóza afázie, neurologické poruchy řeči, která ovlivňuje jeho herecké dovednosti. Informovala o tom Demi Moore.