Zobrazit vše ve dne 30. 9. 2021

Disney animák Encanto představuje v plnohodnotném traileru ústřední čarodějnou rodinku

Magie se začne vytrácet z kolumbijských hor, kde se usídlila rodinka, která byla zvyklá využívat kouzla v běžném životě. Naštěstí je zde statečná Mirabel, která se tomu rozhodne přijít na kloub.

Nové promo plakáty představují tři členy rodiny Věčných

Oficiální účty seriálu The Sandman na Twitteru a Instagramu již začaly s přidáváním exkluzivních příspěvků. Fanoušci si mohou nově prohlédnout tři členy rodiny Věčných včetně jejich talismanů.

Ridley Scott se chystá natočit pokračování Gladiátora

To není vtip. Slavný režisér se opravdu chystá vrátit do období starověkého Říma, aby oživil jednu ze svých největších filmových legend. Máme se začít bát?

Detektivní příběh z podmořské stanice, komiks Dept. H míří na televizní obrazovky

Podmořská detektivní komiksová série Dept. H se dočká filmové adaptace od Netflixu. Na snímku pracuje režisérka Alice Waddington, scenárista T.S. Nowlin a společnost Dark Horse Entertainment.

Ve vývoji je až 31 MCU projektů. Kterých z nich se dočkáme v nejbližší době?

MCU svět se bude rozpínat i nadále. A rozhodně má pěknou zásobičku, protože podle ředitelky Marvelu je ve výrobě více než 30 projektů. A některé dorazí už velice brzy.

Vědci zjistili: Nadměrná touha po dortech ohrožuje zdraví!

Věčné duše se minulý čtvrtek rozloučily s Feolinnem a vydaly se do města Othe. Trable, které skupina očekávala ve zničeném městě, ovšem dorazily mnohem dřív!

Komiksová série Paper Girls mísí mysteriózní zápletku s předměstským dramatem

Komiksová série Paper Girls zamířila na český trh. Příběhová linka sleduje čtyři obyčejné dvanáctileté dívky, které se ráno po Halloweenu roku 1988 zapletou do problematiky cestování časem.

Boba Fett se vrátí na Disney+ na konci roku

Nová série The Book of Boba Fett, která se odehrává po konci druhé sezóny seriálu The Mandalorian, má stanovenou premiéru. Předplatitelé služby Disney+ by si měli zakroužkovat datum 29. prosince.