Zobrazit vše ve dne 30. 6. 2022

Manželský pár bude v mysteriózním seriálu The Resort vyšetřovat tajuplné zmizení celé rodiny

Služba Peacock nám příští měsíc nadělí nový seriál jménem The Resort, který bude vyprávět o manželské dvojici na dovolené. Na klid a pohodu však mohou zapomenout, čeká je něco mnohem temnějšího.

Stranger Things lže? D&D, Vecna, Mind Flayer a Demogorgon doopravdy...

Velký náčelník Jiras z Na tahu si sedl s Killerem ve studiu, aby mu vysvětlil rozdíly a podobnosti mezi skutečnými DnD monstry a těmi ze Stranger things.

Při nedodržení dohody o mlčenlivosti čekají herce studia Marvel těžké časy

Herci musí před zahájením spolupráce se studiem podepsat dohodu o mlčenlivosti, aby nedošlo k úniku informací, které nemají spatřit světlo světa. Jak však studio Marvel trestá porušení této smlouvy?

V krimi komedii See How They Run se dočkáme vyšetřování vraždy v Londýně padesátých let

Stýská se vám po povedeném snímku Na nože? Žádný strach, už brzy se dočkáme zbrusu nové krimi komedie jménem See How They Run, ve které budeme svědky zapeklitého vyšetřování podivuhodné vraždy.

George Clooney a Julia Roberts si po letech opět zahrají pár v komedii Vstupenka do ráje

Studio Universal si pro nás připravilo novou romantickou komedii jménem Vstupenka do ráje, ve které se v hlavních rolích objeví George Clooney a Julia Roberts. Ztvární tak rozvedený manželský pár.

Cameron Diaz se vrací z hereckého důchodu v příhodně pojmenovaném filmu od Netflixu

Slavná Cameron Diaz se už léta v žádném filmu neobjevila. To se ale konečně změní, protože atraktivní herečka si zahraje v nadcházející akční komedii od Netflixu, která ponese název Back in Action.