Druhá řada anime pořadu Record of Ragnarok od Netflixu se dočkala prvního oficiálního plakátu

Již po vydání první řady anime od Netflixu se spekulovalo o přípravách pro pokračování, které nyní nabralo na obrátkách. Na Twitteru byl totiž zveřejněn oficiální plakát, který láká na nové souboje.

Seriálový Percy Jackson našel dceru boha války a syna božského posla

V roce 2023 se dočkáme seriálové adaptace slavné knižní předlohy od Ricka Riordana, která bude vyprávět o velkolepých dobrodružstvích Percyho Jacksona. K projektu se nedávno připojila trojice herců.

V novém klipu na nadcházející marvelovku se Thorova sekyra střetne s ostřím Řezníka bohů

Od příchodu čtvrtého Thora do kin nás dělí už jen pouhých pár týdnů. Marvel proto vydal zbrusu nový klip, ve kterém se ukáže nejenom sám bůh hromu a jeho spojenci, ale také strašlivý hlavní záporák.

Seriálový Percy Jackson nabírá na palubu fúrii, kentaura a boha vína

Před několika dny konečně odstartovalo natáčení seriálového Percyho Jacksona. Už ale také známe jména pěti slavných herců, kteří se mají v adaptaci populární knižní sérii Ricka Riordana objevit.

Animovaný seriál ONI: Thunder God's Tale vzdá hold japonské mytologii

Netflix vydal trailer na nadcházející seriál jménem ONI: Thunder God's Tale, který bude vycházet především z japonské mytologie. Zaměří se na cestu hrdinky Onari, která musí ochránit svou vesnici.

Fanoušci řecké mytologie, zbystřete. Netflix připravuje komediální fantasy seriál Kaos

Netflix pro své fanoušky chystá seriál jménem Kaos, ve kterém se dočkáme o něco komediálnějšího pohledu na řeckou mytologii. Jednu z hlavních rolí by měla ztvárnit zatím ještě poměrně neznámá herečka.

Tajuplné světy Neila Gaimana

Mezi fantasy krále na literárním, komiksovém a filmovém poli rozhodně patří i Neil Gaiman. A pokud jste se o slavném tvůrci Sandmana chtěli dozvědět něco bližšího, pak je dnešní téma přesně pro vás!

V dobrodružném seriálu Theodosia bude skupinka teenagerů bojovat s temnými egyptskými silami

HBO Max nedávno zveřejnilo nový trailer na nadcházející dobrodružný seriál jménem Theodosia. Seriálová adaptace knižní série si posvítí na mladou dívku, která se utká s prastarou egyptskou hrozbou.

Superhrdina Moon Knight se v novém klipu ukazuje v plné kráse

Pomalu se nám už blíží jaro. To znamená, že se konečně můžeme těšit na další pořádnou MCU nálož. Ta se mimo jiné bude skládat i z nového seriálu Moon Knight, který nám představí dalšího superhrdinu.

Temná krása Zvoníka u Matky Boží a jeho dvou písní o lásce a sexuální touze

Zvoník u Matky Boží je v mnoha ohledech unikátním a krásným Disney animákem. A to především kvůli své temné a dospělé atmosféře, která se například úžasně projeví v písních Heaven' Light a Hellfire.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

Princezna Maya a její družina válečníků se vydá do boje proti silám bohů podsvětí

Zbystřete pozornost. Netflix se chystá již tento měsíc vydat animovaný seriál, ve kterém bude hodně boje a hláškujících bohů.

Thriller 7 Prisoners si bude brát velkou inspiraci ze slavného brazilského snímku Město bohů

Netflix nám za pár měsíců nadělí další thrillerovou nálož, která se tentokrát bude odehrávat v Brazílii. A podobnost s úspěšným filmem Město bohů je tu rozhodně znatelná.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #31

Bohové, nic pro nás hříšníky

V trochu negativní atmosféře sestoupily Věčné duše dolů z hory a pevnosti Askarfist a společně se vydávají dozvědět se více o misi, kterou zadal Mistrálovi sám Gentleman.

Stream novinky Epizoda S1E6

Lucifer se vrací a všechno je boží!

Vládce pekel Lucifer zasedne již brzy na Netflix trůn. Na druhé straně HBO GO je absolutně boží a chystá hned několik zajímavých titulů, historických, dramatických a dokonce i sci-fi.

Hororový komiks Bůh krys od Richarda Corbena vyjde brzy v Česku

Hororový komiks Bůh krys od kultovního komiksového tvůrce Richarda Corbena vyjde již brzy v Česku. České vydání od Arga bude obsahovat všech pět sešitů. Fanoušci si budou moci vybrat ze dvou obálek.

Oscarový Paolo Sorrentino natočil nový snímek, drama Boží ruka míří na filmový festival v Benátkách

Netflix představil oficiální teaser nejnovějšího snímku oscarového režiséra Paola Sorrentina. Příběh o osudu, rodině, sportu, filmu, lásce a ztrátě doputuje ke globálnímu publiku koncem roku.

Svatyně boha Korda a její ochránci

Thomericanova spanilá jízda skrz ledové hory pokračuje. Každý další krok do svatyně si však musí se svými přáteli vybojovat. Kam je ale až ochotný zajít, aby dosáhl svého?

Gaimanův román Anansiho chlapci se dočká seriálové adaptace

Po úspěchu seriálové adaptace románu Američtí bohové se na obrazovkách objeví i druhý román série s názvem Anansiho chlapci. Šestidílná minisérie vyjde exkluzivně na Amazon Prime Video.

Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku?

Poslednímu souboji bohů s lidmi schází dostatek akce, která bohužel ustoupila nekonečným hrdinským monologům. I tak má ale seriál něco do sebe.

Lucy Liu jako mýtická záporačka v pokračování filmu Shazam!

Herečka Lucy Liu se představí v komiksovce Shazam! Fury of the Gods. Ztvární dceru titána Atlanta Kalypsó, která se postaví po bok svých sester proti kouzelnému hrdinovi Shazamovi.

Krásná temnota - děsivá recenze božího komiksu

Krásná temnota je komiks krásný a temný. Tvůrcům z Francie se povedlo vytvořit dílo, které ve čtenáři zanechá pocit úžasu i děsu. Nečekané překvapení konce loňského roku.

Vyvrcholení komiksové adaptace románu Američtí bohové

Již brzy se v Česku díky nakladatelství CREW objeví třetí svazek komiksové adaptace románu Američtí bohové s podtitulem Okamžik bouře. V něm na čtenáře čeká velké vyvrcholení celé série.

Mytický deštný prales ovládaný živými bohy se probouzí

Kanopie, první fantasy román ze série Prales titánů, jehož vydání připravovalo vydavatelství Banshies společně s nakladatelstvím Classic, je právě v prodeji s českou lokalizací.

Comic-Con přináší ukázku třetí série Amerických bohů

Starz na New Yorskoském Comic-Conu zveřejnil trailer na třetí sérii Amerických bohů. Další část knihy Neila Gaimana tak ožívá.

Největší dar s Polívkom a Čtvrtníčkom zháňa peniaze na dokončenie produkcie

Česká filmová rozprávka Největší dar má nakrúcanie úspešne za sebou, potrebuje ale vyzbierať peniaze na postprodukciu. Filmári chcú stihnúť premiéru koncom tohto roka.

Šílená sekta chce vytvořit z mladého chlapce boha ve fantasy románu Manifest bludu 1: Nespasitelní

Fantom Print připravuje vydání prvního dílu fantasy románu Nespasitelní ze série Manifest bludu. Kniha pojednává o šílené sektě.

Řekl bych o sobě, že jsem člověk, který zkouší vše, ale nedělá nic. Je mi dost divně z tohoto pocitu, ale vše se lepší…

Šílený bůh

2022

Assassin's Creed: Poslední potomci 3 – Osud bohů

Matthew J. Kirby
2021

Loki: Bůh, který spadl na Zemi

Daniel Kibblesmith
2021

Doctor Strange 6: Bůh magie

Donny Cates
2020

Dcera ztracených bohů

Alžběta Komrsková
2020

Wonder Woman 6: Děti bohů

James Robinson
2020

Američtí bohové

2017

Boží ruka

2021