Zobrazit vše ve dne 19. 1. 2022
TOP 5 Epizoda S1E96

Teenagerské filmy 90. let

Když se ohlédneme za filmy, díky nimž byla devadesátá léta pro filmaře a cinefily tak překvapivě plodným obdobím, nemůžeme přehlédnou tínedžery. A přesně o tom bude dnešní topka!

Seriál 10 000 lodí: Další spin-off Hry o trůny by k nám mohl dorazit po vydání Rodu draka

S fantastickým světem Hry o trůny se rozhodně jen tak brzy nerozloučíme. Kromě nadcházejícího seriálu Rod draka se totiž také můžeme těšit na další spin-off, který tentokrát ponese název 10 000 lodí.

Seriál ze světa Pána prstenů odhaluje svůj oficiální název v prvním traileru!

Konečně už máme z nadcházejícího seriálu ze světa Pána prstenů nějaké pohyblivé obrázky. Amazon navíc také zveřejnil oficiální název. Seriál se bude jmenovat The Lord of the Rings: The Rings of Power.

The Cuphead Show! Šálkoví bratři se dostanou do šíleného ďáblova karnevalu už příští měsíc

Trailer k The Cuphead Show! je konečně na YouTube a Netflix oznámil datum premiéry. Prvního dílu se dočkáme již příští měsíc, konkrétně 18. února.

Dočkáme se pokračování hororové komedie Krvavá nevěsta?

V Krvavé nevěstě si bude muset hlavní hrdinka zahrát hru na schovávanou, která ji může stát život. Komediální horor z roku 2019 zaznamenal mimořádný úspěch. Je tedy možné, že se dočkáme pokračování?

Temná krása Zvoníka u Matky Boží a jeho dvou písní o lásce a sexuální touze

Zvoník u Matky Boží je v mnoha ohledech unikátním a krásným Disney animákem. A to především kvůli své temné a dospělé atmosféře, která se například úžasně projeví v písních Heaven' Light a Hellfire.

Strhující drama The Fallout odkryje následky děsivé střelby na střední škole

Režijní debut Megan Parkové v podobě nadcházejícího dramatu The Fallout ukazuje, jak se zdánlivě normální den středoškoláků obrátí vzhůru nohama v důsledku děsivé střelby.

Urozený život ho už nebavil. Proto se vychovaný šlechtic rozhodl, že se stane pirátem

Na začátku jara nám HBO Max nadělí pirátskou komedii Our Flag Means Death, která se zaměří na nový život urozeného šlechtice s krizí středního věku. A dokonce se dočkáme i legendárního Blackbearda.