Zobrazit vše ve dne 6. 6. 2022

Sandman se připomíná v novém traileru

Sandman z pera Neila Gaimana přitahuje pozornost i již od svého vydání z roku 1989. Nejnovější trailer fanouškům dává naději, že se bude jednat o opravdu dobré zpracování. Výsledek uvidíme již brzy.

Natáčení druhé série Sweet Tootha je u konce

Už od samého počátku se Netflixovská adaptace Sweet Tootha ubíral jiným směrem, než jeho komiksový předchůdce. Jak to ale vypadá s druhou sérií a co prozradili herci ze zákulisí?

Seriál 1899 bude řádně temnou a mysteriózní podívanou od tvůrců německé série Dark

Líbil se vám skvělý německý seriál Dark? Tak to pro vás máme vyloženě senzační zprávu, stejní tvůrci totiž představují své další dílo, které tentokrát ponese název 1899. Trailer najdete uvnitř článku.

Hraná verze One Piecu překvapuje?

Netflix Geeked Week v pondělí odhalil několik málo informací o hrané verzi One Piecu. Fanoušci neměli nijak velká očekávání, a tak není divu, že bylo překvapením, co režiséři stvořili.

Trailer na třetí řadu seriálu Zámek a klíč láká na velkolepé završení příběhu rodiny Zámkových

Netflix na akci Geeked Week vydal trailer na již třetí řadu seriálu Zámek a klíč. Fanoušci by však také měli počítat s tím, že se bude jednat o řadu poslední. Dočkáme se co nejdůstojnějšího konce?

Kabinet kuriozit od Guillerma del Tora nás vyděsí již letos

Akce Geekweek nám ukázala mimo jiné i dlouholetý projekt Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities. Bude se jednat o antalogii představující nám rovnou osm různých epizod.

Nový trailer na seriálový Resident Evil straší nejenom zombíky, ale i hrůznými monstry

Na akci Geeked Week jsme se dočkali nového traileru na seriálový Resident Evil. Příliš nového nám toho ovšem neukázal, nicméně můžeme se těšit jak na řadu hrůzných zombíků, tak i na různá monstra.

Korejský zombie seriál All of Us Are Dead dostane druhou řadu

All of Us Are Dead byla jedna z nejlepších a nejuspokojivějších zombie jízd poslední doby. To samé si myslí i Netflix, tudíž není žádné překvapení, že korejský seriál se v budoucnu dočká i druhé řady.

Jeden z nejlepších hororových režisérů současnosti představuje svůj nový seriál Půlnoční klub

Netflix a akce Geeked Week nám představují oficiální trailer na seriál Půlnoční klub, nová série od Mika Flanagana, který patří mezi nejzkušenější a nejtalentovanější hororové režiséry současnosti.

Jenna Ortega se představuje jako Wednesday Addamsová v oficiálním teaseru

Geeked Week konečně odhalil novou podobu Wednesday v podání Jenny Ortegy. A to prostřednictvím zbrusu nového teaseru, na který se můžete podívat uvnitř článku. Co na slavnou depresivní dívku říkáte?

Seriálový Percy Jackson nabírá na palubu fúrii, kentaura a boha vína

Před několika dny konečně odstartovalo natáčení seriálového Percyho Jacksona. Už ale také známe jména pěti slavných herců, kteří se mají v adaptaci populární knižní sérii Ricka Riordana objevit.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E7

Ne-Woke streaming od Trumpa, Praha ve filmu, Top Tom Cruise a Amber...

Amber Heard je pořád nejhorší, Donal Trump se snaží vytvořit vlastní streamovací platformu s karbanem a štětkami, Disney+ oslavoval oznámením novinek ze světa Star Wars.

Dokument Pennywise: The Story of IT bude vyprávět o výrobě slavného hororu z devadesátých let

Pennywise se vrací! Ovšem tentokrát pouze jen v neškodné dokumentární podobě. Snímek Pennywise: The Story of IT se zaměří na výrobu filmu To z roku 1990, ze kterého se následně stala hororová klasika.

Seriál I Am Groot má oficiální datum premiéry a nový roztomilý plakát

Fanoušci MCU se mohou už letos v létě těšit na nový seriál, jenž ponese název I Am Groot. A už jen podle názvu je jasné, o kom asi tak bude. Disney také konečně odhalil, kdy přesně se seriálu dočkáme.

Prequel na Hunger Games se pochlubil prvním klipem, ze kterého zamrazí. Doslova

Lionsgate fanouškům ukázal první klip z nadcházejícího prequelu na Hunger Games, který nese název The Ballad of Songbirds and Snakes. Zaměří se na minulost jedné z hlavních postav z původní série.

Top Gun: Maverick kvapem dohání Batmana. Doctor Strange se škrabe k jedné miliardě

Nový Top Gun v kinech i nadále válí. Svým dosavadním výdělkem se tak rychle blíží k číslům, kterými se může chlubit Batman od Matta Reevese. Doctor Strange je i nadále nejvýdělečnějším filmem roku.