Zobrazit vše ve dne 28. 2. 2022

Renfield: Komediální horor s Nicolasem Cagem v roli hraběte Drákuly oznámil datum premiéry

Nicolas Cage jako slavný a ikonický král všech nemrtvých? Za nás to zní hodně lákavě! Přesně toho se také dočkáme v nadcházejícím komediálním hororu jménem Renfield, který se k nám dovalí už za rok.

Knižní novinky 21.2.–27.2.: Útěk z pražského metra

Záchranné práce v pražském metru, Praha plná démonů a zaklínačů, drsné začátky Temného rytíře a návrat do magického světa série Amulet. To vše naleznete v nových Knižních novinkách.

Nolanův Oppenheimer nabírá na palubu padoucha z Temného rytíře

Nadcházející velkofilm Christophera Nolana je vyloženě narvaný nejrůznějšími hereckými hvězdami. Nyní se k nim připojuje další, která navíc slavnému režisérovi vděčí za svou úspěšnou hereckou kariéru.

Matt Reeves je ochotný natočit dalšího Batmana s Robertem Pattinsonem

Film s novým představitelem Batmana jde teprve za několik dní do kin a fanoušci jsou napjatí, jak si Robert Pattinson se touto rolí poradí. Režisér Matt Reeves je však připravený natočit pokračování.

V dobrodružném seriálu Theodosia bude skupinka teenagerů bojovat s temnými egyptskými silami

HBO Max nedávno zveřejnilo nový trailer na nadcházející dobrodružný seriál jménem Theodosia. Seriálová adaptace knižní série si posvítí na mladou dívku, která se utká s prastarou egyptskou hrozbou.

Kirsten Dunst by si v MCU ráda zopakovala svou roli Spider-Manovy lásky Mary Jane

Mary Jane Watson je se vší pravděpodobností nejvíce ikonická role americké herečky Kirsten Dunst. Ta již několikrát prohlásila, že by si zrzavou lásku Spider-Mana ráda zahrála i v nějakém MCU snímku.

Třetí série Zaklínače představí významnou knižní postavu

Jelikož má třetí série Zaklínače již dokončený scénář, tvůrci se chystají přejít k začátku produkce. Nicméně nyní už víme, která postava se ve třetí řadě objeví. Bude to Geraltova dobrá parťačka.