Emily Blunt se ve westernovém seriálu The English vydá pomstít smrt svého syna

Letos na podzim se dočkáme slibně vyhlížející minisérie jménem The English, ve které se v hlavní roli objeví sympatická Emily Blunt. Ta si zahraje mladou Angličanku, která se vydá pomstít svého syna.

Spin-off Tichého místa se opět odkládá. A to až na rok 2024

Spin-offu Tichého místa jsme se měli dočkat už příští rok. Ale zdá se, že Paramount své plány opět mění. Oficiální premiéra tak byla odsunuta na rok 2024. Režie filmu se ujme filmař Michael Sarnoski.

Oficiální název spin-offu Tichého místa prozrazuje, v jaké době se film bude odehrávat

Na akci CinemaCon 2022 konečně vyšla informace o tom, jaký název ponese nadcházející spin-off Tichého místa, který zrežíruje Michael Sarnoski. Filmu bychom se ale měli dočkat až na podzim roku 2023.

Nolanův Oppenheimer nabírá na palubu padoucha z Temného rytíře

Nadcházející velkofilm Christophera Nolana je vyloženě narvaný nejrůznějšími hereckými hvězdami. Nyní se k nim připojuje další, která navíc slavnému režisérovi vděčí za svou úspěšnou hereckou kariéru.

Cillian Murphy jako J. Robert Oppenheimer na první fotce nového filmu Christophera Nolana

Studio Universal, pod kterým začal nedávno točit slavný režisér Christopher Nolan, vydalo zcela první fotku z historického dramatu Oppenheimer. Slavného tvůrce atomové bomby ztvární Cillian Murphy.

Tiché místo: Část 3 je oficiálně ve výrobě. Ale raději se obrňte trpělivostí

Po komerčním úspěchu předchozích dílů slavné hororové série Tiché místo vlastně ani není divu, že se nakonec dočkáme i dílu třetího. Má to ale háček. Dorazí k nám však až za poměrně dlouhou dobu.

Spin-off Tichého místa možná našel svého režiséra

Pár měsíců to studio Paramount trvalo, ale nakonec je snad hledání konečně u konce. Třetí díl ze série Tiché místo nalezlo svého režiséra. A to v podobě Michaela Sarnoskiho, který natočil snímek Pig.

V novém filmu Christophera Nolana si zahraje Florence Pugh a Rami Malek

Nadcházející film Christophera Nolana nabírá další posily. Tentokrát v podobě herečky Florence Pugh, která si nedávno zahrála v Black Widow, a Ramiho Maleka, jenž ztvárnil padoucha v Není čas zemřít.

Robert Downey Jr. a Matt Damon si zahrají v novém filmu Christophera Nolana

Nolanův nadcházející film Oppenheimer, který bude vyprávět o proslulém výrobci atomové bomby, nabírá hvězdné obsazení. Máme se opravdu na co těšit!

Tiché místo 3 je bez režiséra. Na palubě zatím není ani Emily Blunt

Další pokračování Tichého místa určitě vznikne. Jenom nevíme, zda to bude v onom předem určeném čase, plus zda se vůbec bude opět jednat o kvalitní podívanou. To ukáže jenom čas.

Nový Nolanův film Oppenheimer představí Emily Blunt v roli ženy slavného výrobce atomové bomby

Tak už se nám to herecké obsazení nadcházejícího filmu Christophera Nolana krásně rozrůstá. Přednedávnem totiž vyšla zpráva, že ve filmu Oppenheimer se dočkáme herečky Emily Blunt.

Expedice: Džungle dostane druhý díl

The Rock a Emily Blunt se do džungle podívají i podruhé. Společnost Disney oznámila pokračování filmu Expedice: Džungle.

Expedice: Džungle se připomíná novým trailerem z dílny Walta Disneyho

Disney vydalo další oficiální trailer nadcházejícího snímku Expedice: Džungle, filmové adaptace slavné parkové atrakce, kde s v hlavních rolích ocitají Dwayne Johnson a Emily Blunt.

Pokračovanie Tichého místa bude podstatne hlučnejšie

Paramount nám ukázal posledný trialer k pokračovaniu filmu Tiché místo. Okrem flashbackov sa dočkáme aj podstatne hlučnejšieho pokračovania deja z prvého filmu.

Tiché místo se díky Krasinskému nejspíš dočká spin-offu

John Krasinski, autor scénáře a režisér obou dílů Tichého místa, stojí za myšlenkou tvorby spin-offu této tiché franšízy, jejíž realizace by se měl ujmout Jeff Nichols.

Tiché místo 2 prinieslo druhý trailer

Po plnohodnotnej ukážke z prvého januára/ledna prichádza Paramount Pictures s druhým trailerom na pokračovanie hororu z dielne Johna Krasinského.

Plnohodnotný trailer na Quiet Place II je ukecanejší ako celý prvý film

Nedávno sme tu mali teaser, teraz sme sa dočkali celého traileru. Druhý diel Quiet Place (Tiché místo), filmu, kde sa prakticky nehovorilo, bude zrejme podstatne hlučnejší.

Tiché místo

2018

Tiché místo: Část II

2021

Expedice: Džungle

2020