Zobrazit vše ve dne 20. 7. 2022

Spin-off Tichého místa se opět odkládá. A to až na rok 2024

Spin-offu Tichého místa jsme se měli dočkat už příští rok. Ale zdá se, že Paramount své plány opět mění. Oficiální premiéra tak byla odsunuta na rok 2024. Režie filmu se ujme filmař Michael Sarnoski.

Nový komiksový horor Rodneyho Barnese spojí sériového vraha a rasové problémy

Rodney Barnes brzy vydá nový komiksový horor The Butcher of Black Bottom. Ten se zaměří nejen na sériového vraha, ale také na rasové problémy, které sužovali Ameriku po konci občanské války.

Nejblbější policisté v historii! Černý telefon je nelogická popcornovka

Killer se byl podívat v kině na nový horor od Blumhouse Productions Černý telefon. Ten v trailerech vypadal více než zajímavě a to bylo více než podezřelé. Jeho obavy se naplnili.

Sáhodlouhé finále Thrawnovy nové trilogie brzy i u nás

Už za pár měsíců u nás vyjde Menší zlo, finále knižní Star Wars trilogie Thrawn Ascendence, která se zaměřuje na mládí velkoadmirála Thrawna a machinace uvnitř Chisské ascendence.

V hororu When I Consume You se dva sourozenci postaví démonickému pronásledovateli

Studio 1091 Pictures nám už příští měsíc nadělí zbrusu nový horor, který ponese název When I Consume You. V něm dva blízké sourozence začne terorizovat tajemná bytost, která nepochází z tohoto světa.

Na filmovou Madame Web si budeme muset počkat o několik měsíců déle

Sony připravuje spider-manovský spin-off jménem Madame Web, který si posvítí na mocnou komiksovou telepatku. Nedávno ale vyšlo najevo, že na oficiální premiéru si budeme muset nějaký čas počkat.

Chmurná předpověď se nenaplnila. Netflix ztratil „jenom“ necelý milion předplatitelů

Rok 2022 zatím pro Netflix rozhodně není příliš veselý. V první čtvrtině roku zaznamenal statisícové odchody svých předplatitelů, přičemž zároveň počítal s tím, že v budoucnu se to ještě zhorší.

Insidious 5 zná oficiální datum premiéry. Bude se jednat o režijní debut Patricka Wilsona

Letos na jaře odstartovala produkce pátého dílu slavné hororové série Insidious. A konečně už také víme, kdy přesně se filmu dočkáme v kinech. O režii se tentokrát postaral herec Patrick Wilson.

Nad budoucností seriálu Resident Evil krouží supi. Přesto se už začalo pracovat na druhé řadě

Seriálový Resident Evil je už několik dní venku. Ale žádných vyloženě chvályhodných reakcí se opravdu nedočkal. I přestože mu ale hrozí od Netflixu zrušení, tvůrci už začali s pracemi na druhé řadě.