Zobrazit vše ve dne 11. 11. 2020

Nový Adventure Time špeciál s názvom Obsidian už aj v traileri

Upírka Marceline a princezná Žvýkačka sa znovu vracajú na obrazovky v samostatnom filmovom dobrodružstve s názvom Adventure Time: Distand Lands - Obsidian.

Kristen Stewart v romantické komedii Happiest Season, na Hulu se objeví koncem listopadu

Romantická komedie, která otevře téma homosexuality a coming outu, míří na Hulu. V hlavních rolích se objeví Kristen Stewart a Mackenzie Davis.

Velké dobrodružství barda Eofleda

Student střední školy, Filip Okáč, zkouší uspět se svým debutovým fantasy románem Bard z Rilanty na crowdfundingové stránce Pointa.cz. Samotná kampaň zatím probíhá úspěšně.

Scott Adkins jako Max Cloud v poctě 16bitovým mlátičkám

Scott Adkins je sice béčkař, ale akční řemeslo má v malíku. Tentokrát se předvede po boku drsňáků ze Sonos of Anerchy nebo Spartaca. Připravte se na 16bitovou mlátičku.

Příběh o konci klasické civilizace a začátku nové

Autor sci-fi románu Psí vojáci, Andrian Tchaikovsky, přichází na český knižní trh s dalším titulem. Tentokrát se jedná o dystopický sci-fi román Klec duší, jenž vypráví příběh o konci civilizace.

Tiché místo se díky Krasinskému nejspíš dočká spin-offu

John Krasinski, autor scénáře a režisér obou dílů Tichého místa, stojí za myšlenkou tvorby spin-offu této tiché franšízy, jejíž realizace by se měl ujmout Jeff Nichols.