Zobrazit vše ve dne 29. 4. 2022

Padá Netflix, přej si něco!

Ještě minulý rok byla platforma Netflix lídrem trhu. Teď to vypadá, že firma zažívá opravdu temné časy a zlepšení je v nedohlednu. Zvoní jedné z doposud největších streamovacích služeb umíráček?

Představitel Voldemorta si zahraje Odyssea v novém filmu režiséra Umberta Pasoliniho

Ralph Fiennes ztvární legendárního řeckého hrdinu Odyssea v nadcházejícím filmu od známého režiséra Umberta Pasoliniho. Snímek se bude jmenovat The Return. Zaměří se na poslední etapu slavné cesty.

Shazam! 2 odložen kvůli Avatarovi. Ale bědovat nad tím nemusíme

Film Shazam! Fury of the Gods dorazí ještě letos. A to i navzdory tomu, že druhý díl Avatara zamával s dnem premiéry. Kvůli němu se tak pokračování o slavném DC hrdinovi dočkáme o několik dní později.

Nové mysteriózní krimošky od režiséra Old boye se dočkáme ještě letos

Talentovaný jihokorejský filmař Park Chan-wook nám po šesti letech konečně představí svůj nejnovější film. Ten ponese název Decision to Leave, přičemž se zaměří na jedno velice podivné vyšetřování.

Mission: Impossible 7 dostává oficiální název

Sedmý díl ze slavné filmové série Mission: Impossible zná svůj oficiální název. Studio Paramount ho odhalilo během akce CinemaCon 2022. Dočká se Ethan Hunt šťastného happy endu? Nebo hrdinské smrti?

Oficiální název spin-offu Tichého místa prozrazuje, v jaké době se film bude odehrávat

Na akci CinemaCon 2022 konečně vyšla informace o tom, jaký název ponese nadcházející spin-off Tichého místa, který zrežíruje Michael Sarnoski. Filmu bychom se ale měli dočkat až na podzim roku 2023.

Andrew Garfield si dává od herectví pauzu

Sympatický představitel Spider-Mana v rozhovoru pro Variety oznámil, že si na nějaký čas dává od herectví pauzu. Však taky není divu, rok 2021 byl pro na Oscara nominovaného herce obzvlášť náročný.