Western Tím tvrdší je pád o skutečném černošském gangu

Jeymes Samuel si připravil western u kterého se inspiroval u skutečného Gangu Rufuse Bucka, který se skládal s Afroameričanů a Indiánů.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E62

Zaklínač, Cowboy Bebop, Netflix TUDUM a mnohem víc!

V sobotu byl Netflix TUDUM, a tak jsme viděli nového Zaklínače, Cowboye Bebopa, Stranger things a mnohem víc. Ale dnes se vzládáme věnovat i jiným streamovacím platformám, a to vše za 90VTEŘIN.

Pátá řada Big Moutha, spin–off Human Resources a nový seriál od tvůrců Gravity Falls

Podzimní konference TUDUM se věnovala i animovaným seriálům pro dospělé. Fanoušci se v blízké době dočkají páté řady Big Moutha, spin–offu Human Resources a nového seriálu od tvůrců Gravity Falls.

Vyproštění se dočká sequelu, Chris Hemsworth představil oficiální teaser

Netflix v rámci akce TUDUM oznámil pokračování akčního snímku Vyproštění. Chris Hemsworth představil oficiální teaser sequelu, ve kterém se jeho postava vydá na nejnebezpečnější misi své kariéry.

Kovboj Bebop: Lovec odměn na Netflixovské akci TUDUM ukázal intro, které je téměř přesnou kopií originálu

Hraná adaptace Kovboje Bebopa se pomalu blíží a Netflix nám dal první video ochutnávku. Nejedná se sice o trailer, ale intro je téměř přesnou kopií originálu.

Shrnutí anime sekce Netflixovského přenosu TUDUM, kde nejvíce zazářil superhrdinský Super Crooks ze světa Jupiter’s Legacy

Virtuální panel Netflixu zvaný TUDUM představil mimo jiné i některá zajímavá anime. Největším překvapením byl seriál Supergrázlové (Super Crooks) od komiksového scénáristy Marka Millara.

Netflixovský Zaklínač: nové ukázky z druhé řady, natáčení Blood Origin, nové projekty a potvrzení třetí řady

Nové ukázky z druhé řady, behind the scenes z Blood Origin, oznámení nových projektů a potvrzení třetí série. Tohle všechno si pro nás Netflix nachystal během zaklínačského bloku na akci TUDUM.

Seriálu Arcane se dočkáme v listopadu i s dabingem

Netflix oznámil premiéru seriálu ze světa League of Legends skrze velmi akční trailer, který poodhaluje zničené dětství sester Vi a Jinx a jejich život v Piltoveru a Zaunu.

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.

Netflix TUDUM: První ukázka ze seriálu The Sandman odpovídá komiksové předloze

První ukázka ze seriálu The Sandman dokazuje, že bychom se konečně mohli dočkat seriálové adaptace, která respektuje svou předlohu. V traileru nechybí známé kulisy či temná atmosféra.

Čtvrtá série Cobra Kai dostala datum, teaser a „vtipný“ skeč na TUDUM

Globální event. Netflix TUDUM nám v rámci nových oznámení ukázal krátký teaser s definitivním datem premiéry čtvrté série Cobra Kai. Vrací se i Terry Silver.

Red Notice s The Rockem, Gal Gadot a Ryanem Reynoldsem ukazuje akční klip z TUDUM

V rámci globální virtuální akce Netflix TUDUM jsme se dočkali první akční ukázky z filmu Red Notice, ve kterém se potkají tři Hollywoodské hvězdy akčních a superhrdinských filmů.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E58

Spider-Man, Spider-Man, dělá to, co pavouk jen!

Spider-Man! Opakuji Spider-Man. A druhý. A třetí taky! Jo, je zde nový trailer a bude to multivesmírný guláš. Jinak tu máme dnes fakt mnoho Netflixu a to včetně jejich nového online eventu.

Podzimní virtuální con Netflix Tudum přinese nové informace o více než 70 seriálech a filmech

Geeked Week na steroidech? Tak by se dala nazvat nová virtuální akce Tudum, kterou Netflix připravuje na letošní podzim. Diváci se mohou těšit na nové informace o více než 70 filmech a seriálech.