Avatar Rhaegar

Ondřej Šrámek - Rhaegar Redaktor

Milovník populární kultury všeho druhu. Obecně má nejraději fantasy, sci-fi a historické. Z her má nejraději RPG a akční adventury. Z komiksů má raději DC než Marvel. Mimo jiné čte Evropu, nikoliv Mangu. Tato dualita se projevuje znovu i v tom, že sleduje anime, ale ješte se nedostal k japonským hrám.

Nový člen redakce
170 publikací
0 recenzí
691 komentářů
Článek Novinka

Kniha Spát v moři hvězd od Christophera Paoliniho dostává film

Christophera Paoliniho můžete znát jako autora úspěšné knižní fantasy série Odkaz Dračích jezdců (Eragon) a ne tak úspěšné filmové adaptace. I jeho nová sci-fi kniha se dočká svého filmu.

Článek Novinka

Druhá série Mandaloriana v oficiálním traileru

Na seriál se u nás legálně podívat nemůžeme, ale máme k dispozici alespoň trailer, u kterého si můžeme zanadávat, proč není Disney schopný spustit svojí službu i u nás.

Článek Novinka

Comic-Con přináší ukázku třetí série Amerických bohů

Starz na New Yorskoském Comic-Conu zveřejnil trailer na třetí sérii Amerických bohů. Další část knihy Neila Gaimana tak ožívá.

Článek Téma

The Watch, aneb jak si na sebe volnou adaptací poštvat fanoušky

Nový seriál The Watch sledující osudy městských stráží ze Zeměplochy Terryho Pratcheta má pohnutou historii již od počátků produkce. A nový trailer z Comic Conu fanoušky taky rozhodně neuklidnil.

Článek Novinka

Wolfwalkers v druhém traileru přináší nové záběry i datum premiéry

Wolfwalkers v druhém traileru ukazují to, co bylo dříve pouze naznačeno. Premiéra se odehraje 11. prosince na Apple TV+

Článek Novinka

RPG ze světa Hvězdné brány si žádá podporu

Stolní RPG ze světa Hvězdné brány si žádá podporu na Kickstarteru. Hra bude oficiálně licencovaná a založená na prověřených pravidlech 5. edice Dungeons & Dragons.

Článek Novinka

Diova krev je řecká mytologie od tvůrců Castlevanie

Dobrých fantasy animovaných seriálů není nikdy dost. A těch z řecké mytologie ještě méně a od tvůrců Castlevanie jsem zvyklý na určitý standart. Animák bude streamován 27.října.

Článek Novinka

Producenti Tenkrát v Hollywoodu nám natočí Peaky Blinders s meči

Producenti Tenkrát v Hollywoodu připravují Peaky Blinders s meči. Nebo minimálně tak distributoři přezdívají grimdark fantasy knize Priest of Bones od Petera McLeana.

Článek Novinka

Webtoon Noblesse má druhý trailer

Druhý trailer na anime podle korejského webtoonu ukazuje akci i školský život. Uvidíme, na kolik s tímto originálním projektem Cruchyroll zaboduje.

Článek Novinka

Netflix připravuje seriálového Conana

Netflix shromažďuje čím dál tím více ikonických značek. Svět Conana je jedním z nich. Počítá se s deseti dílnou sérií a možná i filmy.

Článek Novinka

Tvůrce Yakuzy nenechá film vzniknout, pokud nebude dobrý

Informovali jsme zde, že se chystá film podle herní franšízy Yakuza. Toshihiro Nagoshi, tvůrce herní série se nechal slyšet, že film nevyjde, dokud s ním nebude spokojen. To fanouškům dává naději.

Článek Novinka

Bojovník podle scénáře Bruce Leeho ukazuje perfektní akci v traileru na 2. sérii

Bruce Leeho asi není třeba blíže představovat. Kromě toho, že natočil spoustu akčních filmů po sobě také zanechal scénář na seriál, který byl zadaptován až minulý rok. Druhá série odstartuje 2. října.