Avatar Rhaegar

Ondřej Šrámek - Rhaegar Bývalý redaktor

Milovník populární kultury všeho druhu. Obecně má nejraději fantasy, sci-fi a historické. Z her má nejraději RPG a akční adventury. Z komiksů má raději DC než Marvel. Mimo jiné čte Evropu, nikoliv Mangu. Tato dualita se projevuje znovu i v tom, že sleduje anime, ale ješte se nedostal k japonským hrám.

2 roky v redakci
254 publikací
0 recenzí
705 komentářů
Článek Novinka

Ezra Miller se konečně předvádí v traileru na Flashe

Světoznýmí rychlík Flash z DC comics má konečně vlastní ukzku. Nebude chybět Batman ani hrátky z časem

Článek Novinka

Catwoman se pokusí o nebezpečnou loupež v novém animáku

Catwoman se nikdy nedrží od problémů daleko. V novém animovaném filmu se pokusí získat nebezpečný klenot. Bránit jí v tom bude zločinecký gang i Batwoman.

Článek Novinka

Disney+ vstupuje do anime průmyslu se čtyřmi novými kousky

V dnešní době se snad každý producent video obsahu chce přiživit na popularitě japonské animované tvorby. I Disneyho je to však lehce překvapivé.

Článek Novinka

Prequel Hry o trůny Rod Draka aneb House of the Dragon v první ukázce

O Rodu Draka jsme měli spoustu informací již dříve. Dozvěděli jsme se o postavách i hercích. Nyní máme první ukázky a nechybí ani Matt Smith.

Článek Novinka

Historický spektákl Ridleyho Scotta Poslední souboj ukáže osobní konflikt i Stoletou válku

Ridley Scott i přes jeho pokročilý věk s filmy neskončí. Podíváme so do 14. století, kde neshody dvou mužů vyústí v souboj na život na smrt. Ten se odehraje na pozadí Stoleté války.

Článek Novinka

Fanoušci možná zhatili Lucy Lawless šanci na to hrát v Mandalorianovi

Lucy Lawless známá z Xeny se zřejmě ucházela o roli ve Star Wars. Přání fanoušků, aby nahradila Ginu Carano v Mandalorianovi mohlo udělat více škody než užitku.

Článek Novinka

Western Tím tvrdší je pád o skutečném černošském gangu

Jeymes Samuel si připravil western u kterého se inspiroval u skutečného Gangu Rufuse Bucka, který se skládal s Afroameričanů a Indiánů.

Článek Novinka

Kovboj Bebop: Lovec odměn na Netflixovské akci TUDUM ukázal intro, které je téměř přesnou kopií originálu

Hraná adaptace Kovboje Bebopa se pomalu blíží a Netflix nám dal první video ochutnávku. Nejedná se sice o trailer, ale intro je téměř přesnou kopií originálu.

Článek Novinka

Shrnutí anime sekce Netflixovského přenosu TUDUM, kde nejvíce zazářil superhrdinský Super Crooks ze světa Jupiter’s Legacy

Virtuální panel Netflixu zvaný TUDUM představil mimo jiné i některá zajímavá anime. Největším překvapením byl seriál Supergrázlové (Super Crooks) od komiksového scénáristy Marka Millara.

Článek Novinka

Scénář na netflixovský hraný One Piece je hotový

Zdá se, že Netflix se nebojí zabrousit do látky na, které si dokáží vylámat zuby i japonští filmaři. Tentokrát chce zadaptovat One Piece. Jedno z nejúspěšnějších a nejdéle běžících anime.

Článek Novinka

Hraný Avatar: Legenda o Aangovi má hlavní hereckou čtveřici

Netflix pokračuje v adaptaci oblíbených značek. Nebrání mu v tom ani to, že s projektem nechtějí mít původní tvůrci nic společného.

Článek Novinka

JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean debutuje na Netflixu

Nový trailer na šestou část šíleného akčního anime JoJo's Bizarre Adventure s podtitulem Stone Ocean překvapuje netflixovskou premiérou.