Avatar Rhaegar

Ondřej Šrámek - Rhaegar Redaktor

Milovník populární kultury všeho druhu. Obecně má nejraději fantasy, sci-fi a historické. Z her má nejraději RPG a akční adventury. Z komiksů má raději DC než Marvel. Mimo jiné čte Evropu, nikoliv Mangu. Tato dualita se projevuje znovu i v tom, že sleduje anime, ale ješte se nedostal k japonským hrám.

1 rok v redakci
206 publikací
0 recenzí
701 komentářů
Článek Novinka

Mamoru Hosoda pracuje s lidmi od Disneyho a Cartoon Saloon na novém filmu Belle

Mamoru Hosoda se spojil s člověkem pracujícím pro Disneyho a irským studiem Cartoon Saloon, které stojí za Vlkochodci. Příběh filmu Belle se bude odehrávat ve virtuálním světě.

Článek Novinka

Černošský samuraj Yasuke na výpravě proti mechům a magii

Netflix ve spolupráci se zkušeným animačním týmem MAPPA vydá anime inspirované skutečnou postavou černošského samuraje.

Článek Novinka

Oficiální oznámení JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean anime

JoJova prazvláštní dobrodružství jsou tady s námi pěknou řádku let. Nikdo asi nepochyboval o tom, že se dočkáme další série, nyní to však máme černé na bílém i s malou ukázkou.

Článek Novinka

Batman: Dlouhý Halloween představuje Harvyho Denta

Batman: Dlouhý Halloween je jedním z klasických Batmanových příběhů. Nechybí detektivní zápletka, ani zástup ikonických záporáků.

Článek Novinka

Lucasfilm vydá legendy v lepší kvalitě a s novou obálkou

Už tomu bude 50 let, co vzniklo Star Wars. Sice jsme se mezitím dočkali přesunutí některých příběhů mezi legendy, ale jejich fanoušci budou mít jistě radost z nového luxusního vydání s novou obálkou.

Článek Novinka

Jason Statham jako Rozhněvaný muž ve filmu Guye Ritchieho

Jason Statham bude pořádně Rozhněvaný muž ve filmu režiséra Guye Ritchieho, mistra britských gangsterek. Podle traileru se zdá, že ve filmu bude o něco více akce než je v jeho filmech běžné.

Článek Novinka

Star Wars: The Bad Batch odstartuje 70minutovou epizodou na svátek fanoušků

4. květen je den Star Wars a Disney nám nadělí pořádnou porci animovaného obsahu s klonovou jednotkou 99 vybavenou speciálními schopnostmi.

Článek Novinka

Flash likviduje nácky v efektní sekvenci

Animovaný snímek Justice Society: WWII, ze stáje DC se pomalu blíží. Upozorňuje na to kompletní akční scéna. Vypadá to, že tvůrci chápou, jak vyzdvihnout Flashovu rychlost.

Článek Novinka

Hraný film Peter Pan & Wendy se začal natáčet ve Vancouveru

Disney nepřekvapivě pokračuje s převáděním animovaných klasik do hrané podoby. Další na řadu přichází Petr Pan z roku 1953.

Článek Novinka

Netflixovská adaptace Kovboje Bebopa je hotová

První série hrané adaptace kultovního anime je dokončená. Daniella Pineda to oznámila na svém Instagramu.

Článek Novinka

Batman: Dying Is Easy je profesionálně vyhlížející fan film

Tvůrci z youtubového kanálu Bat in the Sun ukazují 22minutový film, který ukazuje Temného rytíře tak, jak ho máme všichni nejradši. Jeho největší nepřítel nemůže chybět.

Článek Novinka

Akční animák Master od režiséra Spider-Man: Paralelní světy

Akční animák Master nám představuje Olivii, šampiónku bojových umění, která hledá cestu k lepšímu životu. To vše v zapamatovatelné animaci od tvůrce Spider-Man: Paralelní světy.