Avatar Rhaegar

Ondřej Šrámek - Rhaegar Redaktor

Milovník populární kultury všeho druhu. Obecně má nejraději fantasy, sci-fi a historické. Z her má nejraději RPG a akční adventury. Z komiksů má raději DC než Marvel. Mimo jiné čte Evropu, nikoliv Mangu. Tato dualita se projevuje znovu i v tom, že sleduje anime, ale ješte se nedostal k japonským hrám.

1 rok v redakci
177 publikací
0 recenzí
692 komentářů
Článek Novinka

Ghibliho první CGI film Earwig and the Witch má premiéru 30. prosince

Ghibli, který se již dávno nedrží pouze 2D animace se rozhodl, že vytvoří kompletně 3D snímek. Film je adaptací autorky Howlůva putujícího zámku.

Článek Novinka

Scott Adkins jako Max Cloud v poctě 16bitovým mlátičkám

Scott Adkins je sice béčkař, ale akční řemeslo má v malíku. Tentokrát se předvede po boku drsňáků ze Sonos of Anerchy nebo Spartaca. Připravte se na 16bitovou mlátičku.

Článek Kauza

Johnny Depp se vzdal role ve Fantastických zvířatech 3 kvůli soudním sporům

Johny Depp, který měl hrát černokněžníka Grindelwalda ve třetích Fantastických zvířatech, dobrovolně odstoupil na žádost Warner Bros. Můžou za to spory s jeho exmanželkou.

Článek Novinka

Druhá série Beastars dorazí na Netflix 5. ledna

Netflix ukázal trailer na druhou sérii anime Beastars. Tento školní přeběh s antropomorfními zvířaty se na Netflixu objeví 5. ledna 2021. Vypadá to, že mezi masožravci a býložravci začíná přituhovat.

Článek Novinka

Eden je původní anime od režiséra Fullmetal Alchemist: Bratrství

Netflix na příští rok připravuje čtyřdílné anime o dívce vychovávané roboty. Na seriálu pracují lidé, kteří mají na svědomí kultovní série Fullmetal Alchemist, Cowboy Bebop nebo Made in Abyss.

Článek Novinka

Dorazte na virtuální Akicon

Akicon, sešlost všech fanoušků asijské kultury, anime a videoher byl zrušen. Proto organizátoři spolu s některými přednášejícími připravili několik virtuálních přednášek, na které jsou zváni všichni.

Článek Novinka

Sabrinina děsivá dobrodružství dostávají trailer k poslední sérii

Již nějakou dobu víme, že seriál byl zrušen, ale to nám určitě nezabrání v tom, abychom si poslední sérii užili. Doufejme, že se alespoň nějaké linky uzavřou a dostaneme uspokojivý konec.

Článek Novinka

Kniha Spát v moři hvězd od Christophera Paoliniho dostává film

Christophera Paoliniho můžete znát jako autora úspěšné knižní fantasy série Odkaz Dračích jezdců (Eragon) a ne tak úspěšné filmové adaptace. I jeho nová sci-fi kniha se dočká svého filmu.

Článek Novinka

Druhá série Mandaloriana v oficiálním traileru

Na seriál se u nás legálně podívat nemůžeme, ale máme k dispozici alespoň trailer, u kterého si můžeme zanadávat, proč není Disney schopný spustit svojí službu i u nás.

Článek Novinka

Comic-Con přináší ukázku třetí série Amerických bohů

Starz na New Yorskoském Comic-Conu zveřejnil trailer na třetí sérii Amerických bohů. Další část knihy Neila Gaimana tak ožívá.

Článek Téma

The Watch, aneb jak si na sebe volnou adaptací poštvat fanoušky

Nový seriál The Watch sledující osudy městských stráží ze Zeměplochy Terryho Pratcheta má pohnutou historii již od počátků produkce. A nový trailer z Comic Conu fanoušky taky rozhodně neuklidnil.

Článek Novinka

Wolfwalkers v druhém traileru přináší nové záběry i datum premiéry

Wolfwalkers v druhém traileru ukazují to, co bylo dříve pouze naznačeno. Premiéra se odehraje 11. prosince na Apple TV+