Zobrazit vše ve dne 30. 8. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E58

Spider-Man, Spider-Man, dělá to, co pavouk jen!

Spider-Man! Opakuji Spider-Man. A druhý. A třetí taky! Jo, je zde nový trailer a bude to multivesmírný guláš. Jinak tu máme dnes fakt mnoho Netflixu a to včetně jejich nového online eventu.

Nové fotografie z Resident Evil: Welcome to Raccoon City ukazují hlavní postavy

Na internet se dostaly nové fotografie z chystaného filmu Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Konečně známe obsazení postav Leona, Claire, Jill a dalších.

Hororový komiks Bůh krys od Richarda Corbena vyjde brzy v Česku

Hororový komiks Bůh krys od kultovního komiksového tvůrce Richarda Corbena vyjde již brzy v Česku. České vydání od Arga bude obsahovat všech pět sešitů. Fanoušci si budou moci vybrat ze dvou obálek.

Manželský pár se přestěhuje do sousedství plného záhad v napínavém thrilleru Vpád

Netflix zveřejnil oficiální trailer na dramatický thriller Vpád, ve kterém se manželský pár přestěhuje do nového domu, kde je záhy začne terorizovat neznámý vetřelec.

Live–action adaptaci Cowboye Bebopa doprovodí hned tři knižní projekty

Vydavatelství Titan Publishing připravuje tři knižní projekty, které doprovodí očekávanou live–action adaptaci Cowboye Bebopa. Fanoušci se mohou těšit na prequelový román, komiks a making–of knihu.

Užijte si kompletní koncert MARVEL Future Revolution zdarma online

Společnost Marvel nám kromě krátkých klipů z filmu Shang-Chi a několika nových komiksů tento týden poskytla i hudební slast v podobě kompletního koncertu hudby z hry MARVEL Future Revolution.