Zobrazit vše ve dne 28. 9. 2021

Banda teenagerů bude bojovat proti monstrům z jiných dimenzí. A řešit vztahy

Měli jste rádi Buffy? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, Crypt TV totiž připravuje hororový seriál, který bude ze známé lovkyně upírů hodně čerpat. Dobrou kvalitu však nezaručujeme.

Představujeme vám 10 nejpopulárnějších kandidátů na nového Jamese Bonda. Kdo je vaším favoritem?

V roce 2022 se začnou producenti poohlížet po novém Bondovi. Ale kdo se jím nakonec stane? A koho byste v roli slavného agenta viděli vy?

Western Tím tvrdší je pád o skutečném černošském gangu

Jeymes Samuel si připravil western u kterého se inspiroval u skutečného Gangu Rufuse Bucka, který se skládal s Afroameričanů a Indiánů.

Je libo Lékořicovou pizzu? Režisér Magnolie představuje svůj nový film

Slavný oscarový tvůrce se po více než čtyřech letech konečně vrací. Tentokrát nás však zavede do zběsilých 70. let v Kalifornii.

Slavná sci-fi Babylon 5 se dočká rebootu. Povede ho původní tvůrce seriálu

Oživovat staré série je někdy radostí. A někdy také ne. Jaký případ to bude pro reboot dospělácké sci-fi Babylon 5? To uvidíme, ale může nás utěšit fakt, že za ním bude stát původní tvůrce seriálu.

Tento týden s Na tahu (27.9. - 3.10.)

V tomto týdnu si užijeme pouze dva streamy! Ve čtvrtek to budou jubilejní Věčné duše. Je to totiž rok, co tuto kampaň ze studia vysíláme! A v sobotu Lamy na tahu, ve kterých se Robko vydá do Detroitu.

Prvních 5 kapitol knihy Star Wars: Ronin je volně k dispozici

Kniha Star Wars: Ronin: A Visions Novel, která navazuje na epizodu anime série Star Wars: Visions, sice vychází v zahraničí za několik týdnů, ale už teď máme k dispozici velmi výživnou ochutnávku.

Známý herec napsal scénář na remake Misery. Podle vlastní divné zkušenosti s fanoušky

Co miluje herec více než peníze? Komplimenty. Ale čeho je moc, toho je příliš. Své o tom ví i Jamie Foxx, který měl nepříjemné setkání s fanoušky, což ho přimělo napsat scénář na hororovou klasiku.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #34

Kampaň Věčné duše | Epizoda 34

Věčné duše, po vyřešení problému rodiny Oveso, se rozloučily se svou společníci Sharlot a jejím kočičím společníkem Julienem.