Zobrazit vše ve dne 27. 9. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E62

Zaklínač, Cowboy Bebop, Netflix TUDUM a mnohem víc!

V sobotu byl Netflix TUDUM, a tak jsme viděli nového Zaklínače, Cowboye Bebopa, Stranger things a mnohem víc. Ale dnes se vzládáme věnovat i jiným streamovacím platformám, a to vše za 90VTEŘIN.

Joaquin Phoenix ztvární hlavní roli v připravovaném filmu hororového mistra

Ari Aster před několika lety vyděsil filmový svět se svými dvěma horory, které ho vysadily do výšin hororových géniů. Nyní připravuje další projekt, ve kterém se objeví i známý představitel Jokera.

Letopisy Narnie se vrátí. Slavnou fantasy sérii si chce vzít na starost Netflix

Možná jste už na známou fantasy značku dočista zapomněli, čemuž bychom se ani nedivili, však jsme o ní už přes deset let neslyšeli. Vypadá to ale, že díky Netflixu se do kouzelné země opět podíváme.

Kill Bill: O nejlepší postavě Tarantinova krvavého filmu o Nevěstě

Následující článek bude taková analýza postavy z Tarantinova filmu Kill Bill, kterou bychom z určitých důvodů mohli považovat za postavu nejlepší. Ale proč přesně?

X-Meni se připojí k MCU rodině. Vrátí se někteří představitelé do rolí slavných mutantů?

X-Meny čeká vstup do nové éry, kterou tentokrát povede Disney. Znamená to ale, že bývalým představitelům slavných mutantů máme dát sbohem? Nebo je zde ještě šance na jejich návrat?

Chopte se seker a štítů. Seriálové pokračování Vikingů má první teaser

Seriál Vikings: Valhalla k dám dorazí již příští rok. Netflix proto vydal první mini teaser, který nám dal menší ochutnávku toho, co nás v seriálu čeká. A nevypadá to vůbec špatně!

První oficiální fotografie ze seriálu The Last of Us podle úspěšné akční hry

Na fotce můžeme poprvé vidět Pedra Pascala v roli hlavního hrdiny Joela a Bellu Ramsey jako Ellie. Tahle dvojice se dívá na místo neštěstí, kde havarovalo letadlo.