0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab

Jakub Hussar představuje po šesti letech svůj historický opus 0 Tu, který rozvíjí historii planety Coraab. Autorův osobitý styl vyprávění a excelentně vybudovaný svět vás chytne a jen tak nepustí.

Vydavatelství 2000 AD rozdává více než 60 komiksových svazků za 535 korun

Vydavatelství 2000 AD se po roce opět vrací na Humble Bundle s novým výhodným komiksovým balíčkem. Za směšných 535 korun získáte více než 60 digitálních komiksových svazků v hodnotě 15 372 korun.

Nezávislá komiksová série Shadow Service se dočkala svazkového vydání

Mix Jamese Bonda a Doctora Who? To je přesně Shadow Service, velmi zajímavá nezávislá komiksová série od Cavana Scotta (Star Wars), která se díky svému úspěchu dočkala i svazkového vydání.

Buffy stojí před těžkým rozhodnutím v druhém svazku komiksové série Buffy, přemožitelka upírů

Druhý svazek komiksové série Buffy, přemožitelka upírů s podtitulem Kousnutí již brzy vyjde v Česku. Tentokrát na Buffy čeká nejen náročné rozhodnutí, ale i shledání s tajemným upírem.

Deadpool řeší nemilé patálie Doctora Strange ve třetím svazku série Deadpool, miláček publika

Deadpool se vrací a s ním i hromada násilí a černého humoru. Třetí svazek série Deadpool, miláček publika nabídne několik rozlišných příběhů. V jednom se dokonce objeví i samotný Doctor Strange.

34. svazek série Usagi Yojimbo představí čtyři povídky z různých období

Oblíbený králičí ronin Usagi Yojimbo se po necelém roce vrací zpět k českým a slovenským čtenářům. Nový 34. svazek nabídne čtyři různorodé povídky ze života králíka Usagiho.

V novém svazku série Ú.P.V.O. budou muset agenti Úřadu vyšetřit, kdo vyvraždil plný vlak nacistů

Ve třináctém svazku série Ú.P.V.O. s podtitulem 1947, který těsně navazuje na devátou knihu, budou muset agenti Úřadu vyšetřovat vraždy nacistů, jimž kdosi z těla vysál veškerou krev.

Monstrózní robot Arsenal se vrací ve druhém svazku série Tony Stark - Iron Man

Po šesti měsících se na český komiksový trh vrací nová série Tony Stark - Iron Man se svým druhým svazkem v podtitulem Železný starkofág. V něm se na scénu vrátí monstrózní robot Arsenal.

Vyprodaný první svazek série Lady Mechanika dostane druhé vydání

Dlouho vyprodaný první svazek steampunkového komiksu Lady Mechanika s podtitulem Tajemství mechanické mrtvoly se dočká druhého vydání. Zprávu přinesl Argo na jejich facebookovém profilu.

Sedmý a osmý svazek Conana od Dark Horse vydá Comics Centrum na konci měsíce

V posledním týdnu února/februára bude české nakladatelství Comics Centrum vydávat dva nové svazky ze světa Conana od Dark Horse. Bude se jednat o sedmý a osmý svazek s podtituly Cimerie a Černý kolos.

Třetí svazek Conana z Cimmerie už má své obálky

Během včerejšího dne zveřejnil Argomiks na svém facebookovém profilu všechny tři obálky pro připravovaného třetího Conana z Cimmerie. Samotné vydání by mělo přijít přibližně za měsíc.

Vyvrcholení prvního dějového úseku v třetím svazku Pokémon - Red a Blue

Po necelých čtyřech měsících bude nakladatelství CREW vydávat další svazek ze série Pokémon - Red a Blue. Půjde o třetí knihu, ve které by měl epicky vyvrcholit první dějový úsek celé série.

Druhý a zároveň poslední svazek z komiksové série Rocket a Groot

V příštím týdnu se fanoušci novodobých Strážců galaxie dočkají dalšího humorného dobrodružství. Do prodeje míří druhý a zároveň poslední svazek ze série Rocket a Groot s podtitulem Občasná válka.

Homer Simpson vyzve Burnse na férovku v novém komiskovém svazku

Simpsonovi dostávají v Česku svůj 23. navazující komiksový svazek s podtitulem Komiksový knokaut. Na čtenáře čeká celkem pět rozdílných příběhů na 128 barevných stranách.

Pátý svazek komiksové Wonder Woman od Briana Azzarella

Během tohoto týdne vydalo nakladatelství BB art pátý svazek série Wonder Woman od Briana Azzarella. K dispozici je v brožovaných či vázaných deskách nebo ve sběratelské edici s certifikátem.

Okko: Cyklus země, aneb Zaklínač z japonského období Heian

Druhý komiksový svazek série Okko s podtitulem Cyklus země stále dokazuje, že období starého Japonska je jedno z nejatraktivnějších zasazení vůbec. Jak si ale komiks vede v ostatních aspektech?

Poslední svazek z DC relaunche New 52 nám ukáže komisaře Gordona v novém světle

Nakladatelství BB art vydalo v úterý poslední svazek z oblíbeného DC relaunche New 52. Jedná se o komiksový svazek Batman Detective Comics 9: Gordon ve válce, kde účinkuje Gordon jako Temný rytíř.

Red potkává tajemnou dívku Green v druhém svazku manga série Pokémon - Red a Blue

Po necelých dvou měsících nám nakladatelství CREW servíruje druhý svazek manga série Pokémon - Red a Blue. Jedná se o adaptaci původní videohry Pokémon Red & Blue z roku 1996.

Ičigo musí ochránit Rukiu v novém svazku série Bleach

Manga série Bleach se tento týden dočkala 24. svazku s podtitulem Immanent God Blues. Knihu vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Anny Křivánkové.

Harley Quinn proti gothamskému podsvětí v novém komiksu

Nakladatelství BB art vydalo tento týden šestý svazek ujeté komiksové série Harley Quinn z edice Znovuzrození hrdinů DC. V tomto svazku se Harley utká s Penguinem a dalšími padouchy z Gothamu.

Deadpool versus Sabretooth v novém svazku

Příští týden se v novém svazku komiksové série Deadpool, miláček publika utká nejoblíbenější Marvel antihrdina se Sabretoothem. Komiks vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Dareka Šmída.

První český superhrdina Zázrak dostává svůj plnohodnotný první svazek

V nejbližších dnech by mělo nakladatelství Czech News Center vydat první svazek české superhrdinské komiksové série Dechberoucí Zázrak, která vychází ve formě sešitů již od roku 2015.

V osmém svazku Zaslíbené Země Nezemě spadnou hrdinové do pasti

Manga série Zaslíbená Země Nezemě se dočkala svého osmého svazku. Dva hrdinové, Emma a Ray, se zde ocitají ve velmi svízelné situaci, když musejí obstát proti obrovské přesile.

Loki nahradil Doctora Strange na pozici nejvyššího čaroděje

Jak se dostal Loki na pozici nejvyššího čaroděje Marvel univerza? A co se stalo se Stephenem Strangem? To se dozvíte v šestém svazku komiksové série Doctor Strange, který vyšel toto úterý.

Alternativní komiks Superman: Red Son se dočkal dotisku

Český svazek alternativní komiksové série Superman: Red Son se po osmi letech konečně dočkal dotisku. K dispozici je v pevných deskách za necelých 500 korun. Vydavatelem je opět nakladatelství BB art.

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky se vrací

Vzpomínáte si na ten šílený komiks Nesnáším pohádkov, který přirovnával český vydavatel ke spojení Alenky a Deadpoola? Jestli ano, tak pro vás máme dobrou zprávu, protože dnes vychází druhý svazek.

Guts versus ďábelský aristokrat ve druhém svazku mangy Berserk

Krátce po vydání prvního dílu vydává nakladatelství CREW druhý svazek nové dark fantasy manga série s názvem Berserk, která si získala velké množství spokojených čtenářů po celém Česku.

DC antihrdina Lobo se (z)vrací

Nakladatelství CREW právě vydalo druhé vydání velmi oblíbeného svazku Lobo se (z)vrací! Pokud máte rádi násilí, černý humor a nekorektní zábavu, tento komiks je přímo střižen pro vás.

Třetí svazek komiksového Spider-Mana ponese název Návrat do minulosti

Nakladatelství CREW bude v půlce září vydávat nový komiksový svazek ze série Peter Parker Spectacular Spider-Man s podtitulem Návrat do minulosti. Svazek se bude skládat ze sešitů 301 - 305.

Třetí svazek Captain America nás zavede do minulosti

Ve středu bude nakladatelství BB art vydávat třetí svazek ze série Captain America: Steve Rogers s podtitulem Budování impéria. Svazek bude obsahovat sešity #12 -16 a Civil War II: The Oath #1.

Komiks BRZRKR vytvořený ve spolupráci s Keanu Reevesem na Kickstarteru

Boom! Studios se rozhodlo vydat novou komiksou sérii BRZRKR i ve formě komiksových svazků. Na Kickstarteru si je právě teď můžete předobjednat. Na svou odměnu si ale chvilku počkáte.

Šesté souborné vydání komiksu Bart Simpson míří do obchodů

Nakladatelství CREW bude brzy vydávat nový svazek pravidelného měsíčníku Bart Simpson. Tentokrát se mohou fanoušci těšit na sešity číslo 21 - 24.

CREW vydává novou sérii o Iron Manovi

Na začátku následujícího měsíce bude nakladatelství CREW vydávat první svazek nové komiksové série o Iron Manovi, která poprvé vyšla v USA v roce 2019 pod názvem Self-Made Man.

Thor musí utéct z vězení válečníků Hevenu v novém svazku

Již brzy vyjde druhý svazek oblíbeného superhrdiny a boha Thora s podtitulem Válka říší se blíží. Vydavatelem v Česku je nakladatelství CREW.

Boj Uraraky s Bakugóu v pátém svazku My Hero Academia

Nakladatelství CREW bude již brzy vydávat pátý svazek ze série My Hero Academia s podtitulem Šóto Todoroki: Počátek. Nová kniha nám ukáže poslední zápasy celého festivalu.

Dark fantasy manga Útok titánů přichází se svým 23. svazkem

Dark fantasy manga Útok titánů přichází se svým 23. svazkem, který čtenáře opět posune v příběhu jejich oblíbených postav. Vydavatelem je nakladatelství CREW.

Oblíbené seskupení Avengers bude ve třetím svazku hledat Draculu

Již brzy můžeme očekávat třetí svazek komiksové série Avengers, který se skládá ze sešitů č. 13 - 17. Příběh nás zavede do Transylvánie, kde zuří občanská válka mezi upíry. Vydavatelem je CREW.

V září by se měla vrátit oblíbená Lady Mechanika ve svém čtvrtém komiksovém svazku

Nakladatelství Argo se na facebookovém profilu Argomiks vyjádřilo ohledně nového svazku oblíbené série Lady Mechanika. Čtvrtý svazek by měl vyjít v září/septembri a bude obsahovat tři nové příběhy.

Seskupení superžen s názvem Birds of Prey musí porazit superpadoušku Blackbird ve druhém komiksovém svazku s podtitulem Zdrojový kód

V dohledné době můžeme očekávat vydání druhého svazku komiksové série Birds of Prey s podtitulem Zdrojový kód. Vydání má na starosti nakladatelství CREW.

Cyborg musí porazit počítačový vir Síť v pátém komiksovém svazku Ligy spravedlnosti s podtitulem Věční hrdinové

Nakladatelství BB art bude brzy vydávat pátý svazek Ligy spravedlnosti s podtitulem Věční hrdinové, ve kterém musí Cyborg zničit počítačový vir Síť, jenž chce ovládnout celý svět.

Nejrychlejší superhrdina Flash se vrací v šestém svazku s podtitulem Když zamrzne peklo

Posledním komiksem, které bude nakladatelství CREW vydávat tento měsíc, bude šestý svazek ze série Flash s podtitulem Když zamrzne peklo.

Mocný a tajemný syndikát se chce pomstít Batmanovi v komiksovém svazku Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry

Detective Comics patří mezi nejstarší komiksové série vůbec. Nakladatelství BBart právě vydalo svazek několika těchto sešitů s názvem Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry.

Konečně bychom se měli dočkat čtvrtého svazku komiksové série Rick a Morty

Odložený komiksový svazek Rick a Morty 4 je již k dispozici k předobjednání, a tak je tedy jasné, že už by se neměl zpozdit. Po ukončení 4. řady seriálu tedy budete moci pokračovat v dobrodružství.

Šílený Titán Thanos se vrací v novém komiksovém svazku Thanos vítězí

Nakladatelství CREW připravuje na začátek června/júna vydání nového komiksového svazku z univerza Marvel. Bude se jednat již o třetí svazek komiksové série Thanos s podtitulem Thanos vítězí.

Na konci května můžeme očekávat druhý svazek utajených Lovecraftových povídek s názvem Smyčka medúzy a další příběhy

Po vydání prvního svazku Lovecraftových povídek s názvem Hemživý chaos a jiné příběhy nás čeká druhý svazek Smyčka medúzy a další příběhy. Vydání má na starosti nakladatelství Argo.

A zrodí se hvězdy... Obrovský sběratelský svazek, za který si komiksový fajnšmekři trochu připlatí

Komiksový nakladatel Comics Centrum 1. dubna/apríla spustil na svých stránkách předprodej úžasného komiksovéhe svazku. Jedná se o scifi svazek sešitů ze série A zrodí se hvězdy...

Supertým musí porazit pana Temného v komiksovém svazku Mýty 16: Supertým

Během měsíce dubna/apríla by mělo nakladatelství CREW vydat nový komiksový svazek ze série DC Vertigo s názvem Mýty 16: Supertým.

Batman vyšetřuje smrt Jokera v hororovém komiksvém svazku Batman: Zatracení

Joker je mrtev. Kdo ho zabil? To se dozvíte v hororovém komiksu Batman: Zatracení od Briana Azzarella a Leeho Bermeja.

Legendární Barbar Conan přichází v komiksovém svazku Conan z Cimmerie 2

Na konci minulého roku jsme Vás informovali o připravovaném druhém díle komiksového svazku s názvem Conan z Cimmerie 2. Jedná se o komiksovou adaptaci knih od amerického autora Roberta Ervina Howarda.

Conan z Cimmerie 3

Robert Ervin Howard

0 TU, svazek druhý

Jakub Hussar
2021

Rick a Morty - Pátý svazek

Kyle Starks
2020

Koruna z čarodřeva: Svazek 1

Tad Williams (p)
2021

9

0 TU, svazek první

Jakub Hussar
2021