Zobrazit vše ve dne 24. 5. 2022
TOP 5 Epizoda S1E114

Nejdražsí hollywoodské filmy

Ekonomiku filmové produkce ovlivňuje inflace, technika natáčení a vnější tržní síly. Na základě toho jsme pro vás připravili TOP 5 nejdražších Hollywoodských filmů 21. století (zatím).

V traileru na akčňák The Gray Man, který se natáčel v Česku, zažívá Praha jeden výbuch za druhým

Netflixový akčňák The Gray Man má konečně oficiální trailer, ve kterém se dočkáme zběsilých sekvencí v pražských ulicích. Bude se také jednat o jeden z nejdražších filmů slavné streamovací služby.

Šestý svazek komiksového Zaklínače přináší mysteriózní zápletku

Čeští a fanoušci bělovlasého zaklínače Geralta se během dnešního dne dočkali dalšího komiksové příběhu. Šestý svazek s podtitulem Nářek čarodějnice staví Geralta před mysteriózní zakázku.

Černá komedie Vengeance bude celovečerním režijním debutem jednoho z tvůrců seriálu Kancl

Studio Focus Features nám během léta představí zbrusu novou komedii jménem Vengeance, která pochází z pera B. J. Novaka, jednoho z hlavních režisérů a scénáristů americké verze slavného seriálu Kancl.

Seriálový remake akční klasiky Pravdivé lži se představuje v prvním traileru

Líbily se vám Pravdivé lži? A co byste řekli novodobému remaku, kterému nedávno vyšel první trailer? Příběh by měl být více méně stejný, nicméně Arnolda Schwarzeneggera se v něm už bohužel nedočkáme.

Úchvatný trailer na dokument o hudební cestě Davida Bowieho působí, jako kdyby nebyl z tohoto světa

Ještě letos se dočkáme unikátního dokumentárního filmu jménem Moonage Daydream, který se zaměří na kariéru Davida Bowieho. O film se staral veterán dokumentárního žánru, který byl nominován na Oscara.

Druhý oficiální trailer na film o kariéře Elvise Presleyho láká na unikátní hudební podívanou

Jste fanoušci Elvise Presleyho? Tak to si určitě nenechte ujít nadcházející snímek slavného australského režiséra Baze Luhrmanna, který si na kariéru slavné hudební legendy posvítí unikátním způsobem.

Nový trailer na čtvrtého Thora nám konečně ukázal hlavního padoucha v celé své strašlivé kráse

Thor: Láska jako hrom se pochlubil se zbrusu novým trailerem, který najdete uvnitř článku. Mimo jiné v něm uvidíme strašlivého padoucha jménem Gorr the God Butcher, kterého ztvární Christian Bale.