Zobrazit vše ve dne 25. 6. 2020

David Harbour konečně může mluvit o osudu Jima Hoppera ve Stranger Things 4

Dlouhou dobu nebyl známý osud oblíbené postavy Jima Hoppera ze seriálu Stranger Things 4. Díky únorovému traileru však víme, že bude mít důležitou roli i v chystané čtvrté sezóně.

Filmová noc ve Fortnite promítne filmy Christophera Nolana

Po koncertech a dalších zajímavostech připravila společnost Epic Games pro hráče Fortnite další lahůdku. Tentokrát komunitu čeká filmová noc a s ní promítání jednoho ze tří filmů Christophera Nolana.

S Netflixem se podíváte Až na Měsíc v animovaném muzikálu

Streamovací gigant Netflix na podzim letošního roku plánuje potěšit své předplatitele animovaným muzikálem Až na Měsíc (v originále Over the Moon).

Netflix rebootuje dokumentárny cyklus Nevyjasnené záhady

Nevyjasnené záhady, ktoré reflektovali rozmanité nevyriešené zločiny, ale aj paranormálne javy, dostali nové epizódy, ktoré smerujú na Netflix.

Seskupení superžen s názvem Birds of Prey musí porazit superpadoušku Blackbird ve druhém komiksovém svazku s podtitulem Zdrojový kód

V dohledné době můžeme očekávat vydání druhého svazku komiksové série Birds of Prey s podtitulem Zdrojový kód. Vydání má na starosti nakladatelství CREW.

Muzikálový Central Park zverejnil ďalšie tri pesničky zdarma

Animovaný muzikálový seriál Central Park z AppleTV+ sa už dá na platforme pozerať. Aby nalákal nových divákov, postupne zverejňuje niektoré pesničky.