Šestnáct dní dozadu vydalo nakladatelství CREW jedenáctý sešit Barta Simpsona pro tento rok. Většina fanoušků komiksové adaptace Simpsonů by asi čekala, že už je čeká jen dvanáctý díl Barta a letošní Simpsonovské sezóna bude ukončena, ale opak je pravdou.

Přečtěte si také: Ralph Wiggum obhajuje Barta Simpsona u školního soudu

Před prosincovým/decembrovým sešitem Barta Simpsona totiž vyjde ještě další, obsáhlejší komiksový svazek ze série Simpsonovi s pořadovým číslem dvacet tři a podtitulem Komiksový knokaut. Jeho tvorbu mají na starosti scénáristé Chuck Dixon, Elma Blackburn a ilustrátor John Costanza.

„Vydejte se do dálek s rodinou Simpsonových, která zažije se všemi oblíbeným maniakálním megalomanem Hankem Scorpiem světoběžnické dobrodružství, jež vás nevezme jen na cestu kolem světa, ale doslova na oběžnou dráhu Země. A když už se zhrzení zoufalci ze Springfieldu chystají hodit ručník do ringu lásky, zvednou se ze žíněnky a zažijí příval adrenalinu zapříčiněný životem na hraně! A jako kdyby Homer Simpson nebyl už tak dost velký masochista, sledujte, jak v sobě objeví zabijácký instinkt, když si to rozdá na férovku s C. Montgomerym Burnsem! Výsledek je jednoznačný! Tyto a další, tep zvyšující příběhy Simpsonových vás zasáhnou svým humorem přímo na solar!“

Svazek Simpsonovi: Komiksový knokaut můžete od 1. prosince/decembra zakoupit na eshopu nakladatelství CREW. Toto souborné vydání obsahuje celkem pět sešitů série The Simpsons z let 2006 a 128 barevných stran.