Zobrazit vše ve dne 31. 10. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E65

Speciální čarodějnický díl!

Dnešní díl je prostě kouzelný, plný snů a krásné noční oblohy. A také nečekaných remaků plných samozvaných samovrahů. Dejte nám 90VTEŘIN a my vás okouzlíme!

Ičigo musí ochránit Rukiu v novém svazku série Bleach

Manga série Bleach se tento týden dočkala 24. svazku s podtitulem Immanent God Blues. Knihu vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Anny Křivánkové.

Zemřel první představitel Jamese Bonda, Sean Connery

V úctyhodném věku 90 let nás opustil slavný skotský herec Sean Connery. Do historie filmů se zapsal především coby první představitel ikonického agenta Jamese Bonda.

Netflix ukázal nový trailer na 4. sériu The Crown

Margaret Thatcherová, či princezná Diana. Aj tieto dve osobnosti britských dejín sa objavia v štvrtej sérii kriticky oceňovaného seriálu Koruna o živote anglickej kráľovnej Alžbety II.

Critical Role zakládají vlastní vydavatelství deskových her

Společnost Critical Role známá díky stejnojmenné show, ve které streamují D&D, rozšiřuje portfolio o vlastní vydavatelství deskových her Darrington Press a pro rok 2021 chystají čtyři hry.

Jak Thor získal své mocné kladivo Mjölnir? To se dozvíte v novém přepisu pověstí

Španělský autor Sergio A. Sierra jde ve šlépějích Neila Gaimana a přináší nám svůj přepis severské mytologie. První román s názvem Thor a mocné kladivo Mjölnir vydává v češtině nakladatelství CPress.

Netflix přichází s adaptací Bílého tygra, satirické drama dorazí po Novém roce

Indický příběh Bílého tygra obdržel v roce 2008 Bookerovu cenu a stal se britským bestsellerem. Nyní Netflix přichází s trailerem jeho filmové adaptace, které se diváci dočkají začátkem příštího roku.