Zobrazit vše ve dne 6. 10. 2020
TOP 5 Epizoda S1E31

Drahé filmy, které stojí za starou bačkoru

Někdy velká filmová studia nalijí desítky až stovky milionů dolarů do produkce filmů, které nejenže nevynikají kvalitou zpracování, ale nedokáží si ani jen vydělat samy na sebe.

Ciri na oficiálních fotkách ke druhé sérii Zaklínače od Netflixu

Včera se k nám dostaly fotky Geralta a jeho nového brnění. Dnes oficiálně Netflix vydal dvě fotky, kde můžeme vidět Ciri, která vypadá drsně jak jen to jde.

Dívka Bryce vyšetřuje společně s padlým andělem vraždu přátel

Během včerejšího dne u nás vydalo nakladatelství CooBoo první román s názvem Rod země a krve, který spadá do trilogie Půlměsíční město. Jedná se o temné fantasy určené spíše pro dívky.

Barbar Conan oslavuje 50 rokov v komiksovom svete

Fantasy svet, kde krv, bitky, meče a mágia sú na dennom poriadku, oslavuje 50. výročie existencie v Marvel Universe.

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky se vrací

Vzpomínáte si na ten šílený komiks Nesnáším pohádkov, který přirovnával český vydavatel ke spojení Alenky a Deadpoola? Jestli ano, tak pro vás máme dobrou zprávu, protože dnes vychází druhý svazek.

Nový trailer na Free Guy konečne ukazuje dej

Komediálny film o obyčajnom NPCčku s Ryanom Reynoldsom v hlavnej roli konečne ukazuje trailer, kde vidíme aj nejaký ten dej. Príbeh síce neprekvapí, ale vôbec nám to nevadí.

Zaklínač má známy dej, Duna sa odkladá a Netflix ruší seriály

Netflix zverejnil oficiálny dej druhej série Zaklínača, neprekvapí však nikoho, kto čítal knihy. Alebo možno práveže áno... Rozhodne vás však neprekvapí odklad filmovej Duny.