Zobrazit vše ve dne 28. 10. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E64

Vánoce, Vánoce přicházejí?

Halloween je za dveřmi a Vánoce… před nimi? Tak to alespoň vypadá podle nových trailerů. Zavzpomínáme si také na těžké časy druhé světové války a temný noirový komiks z období těsně po ní.

Harley Quinn proti gothamskému podsvětí v novém komiksu

Nakladatelství BB art vydalo tento týden šestý svazek ujeté komiksové série Harley Quinn z edice Znovuzrození hrdinů DC. V tomto svazku se Harley utká s Penguinem a dalšími padouchy z Gothamu.

HBO uvádza dokumentárny seriál o sekte, ktorá obchodovala so sexom

The Vow mapuje skúsenosti ľudí, ktorí v túžbe po profesijnom rozvoji a sebazdokonalení padli do pasce zneužívania.

James Gunn ukázal plagát všetkých členov Suicide Squad, umrieť môže ktorýkoľvek z nich

Nové číslo časopisu Empire bude mať na titulke hrdinov z filmu The Suicide Squad. Na twitteri sa o to podelil režisér James Gunn.

Další snímek z natáčení druhého dílu Avatara: Kate Winslet opět pod vodou

James Cameron prozradil, že se během natáčení sequelu Avatara používají průkopnické filmařské technologie. Na jednu z nich se fanoušci mohou podívat už nyní.

Televizní seriál Assassin's Creed je začátkem nové ságy

Streamovací gigant Netflix opět lovil ve videoherním světě. Na háček se mu podařilo chytnout Assassin's Creed od Ubisoftu. Vzniká televizní seriál, který je začátkem nové ságy.

Druhá vlna nového vydání Zaklínače od Lindeni přichází

Nové vydání knižní ságy o Zaklínači od slovenského nakladatelství Lindeni se po pěti měsících dočká druhé vlny. Ta bude obsahovat čtvrtý a pátý díl s podtituly Čas opovrhnutia a Krst ohňom.

Globálna pandémia pomáha Rickovi a Mortymu

Animovaný seriál Rick a Morty profituje z pandemických opatrení. Home office je pre tvorcov natoľko efektívny, že pracujú súbežne na dvoch nových sériách.