Zobrazit vše ve dne 10. 5. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E33

Rasistické Zlaté glóby a černý Superman

Hollywoodská asociace zahraničních novinářů má problém s rasismem a korupcí, což se ukázalo i na letošním odevzdávání Zlatých glóbů. Zato Warner Bros. zase chystají film s černým Supermanem.

Nová stolní hra Cyberpunk Red se odehrává před časovou linií Cyberpunku 2077

Cyberpunk Red: Combat Zone je popisována jako rychlá skirmish hra s miniaturami, ve které se bitvy odehrávají převážně v bezprávní části Night City. Souboje mají trvat přibližně 45 minut.

DC Comics zveřejnilo pár stránek z hororové minisérie The Conjuring: The Lover

Vydavatelství DC Comics zveřejnilo čtyři stránky z očekávaného komiksu The Conjuring: The Lover. Ten bude doprovázet třetí film série V zajetí démonů a zaměří se na vystrašenou studentku Jessicu.

Kdo bude novým Black Pantherem?

Bohužel zesnulý Chadwick Boseman se už jako Black Panther ve filmu Black Panther: Wakanda Forever neobjeví. Kdo bude jeho nástupce? To sice nevíme, ale spekulacím se rozhodně nebráníme!

Buffy stojí před těžkým rozhodnutím v druhém svazku komiksové série Buffy, přemožitelka upírů

Druhý svazek komiksové série Buffy, přemožitelka upírů s podtitulem Kousnutí již brzy vyjde v Česku. Tentokrát na Buffy čeká nejen náročné rozhodnutí, ale i shledání s tajemným upírem.

Netflix a Amazon sa dištancujú od Zlatých glóbusov kvôli nedostatku diverzity v HFPA

Spoločnosť HFPA stojaca za prestížnym ocenením Zlatý glóbus čelí závažným obvineniam z nedostatku diverzity a zneužívaniu právomocí. Už sa od nich dištancujú aj Netflix a Amazon.